Widok

Do mam karmiących piersią 8 miesiąc

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,
Moja mała zaczyna właśnie 8 miesiąc życia jednak cały czas mam wrażenie że non stop je mleczko z piersi. Rozszerzam jej dietę ale je bardzo małe ilości i za pare minut po takim jedzonku znowu chce pierś. W nocy też budzi się cały czas co 2 godz i domaga się jedzenia. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać. Jestem ciekawa jak to wygląda u Was. Jakie ilości mniej więcej dodatkowego jedzonka poza mlekiem jedzą Wasze maluchy. Ile razy dziennie dostają pierś?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz karmienie mam za sobą. Karmiłam 21 miesięcy. Syn średnio miał ochotę na rozszerzanie diety, wolał cyca. W wieku 8 miesięcy mimo tego, że jadł dużo nowych rzeczy cyc był dla niego podstawą, więc droga mamo nie martw się. Przyjdzie taki moment, że dziecko będzie chciało jeść więcej i częściej :) Do roku mleko jest najważniejsze w diecie dziecka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie nie do mnie, bo karmię dopiero 6,5 miesiąca ;) , ale przeczytałam i pytanie, i odpowiedź poniżej , i... u nas jest to samo :)
Zaczęliśmy rozszerzać dietę od 5go mies i wcale nie widzę, żeby tej piersi było mniej... I też zastanawiałam się kiedy moje dziecko uzna zupkę lub owocki za "pełny" posiłek...? :) A więc, jak widzę, kiedyś... ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do roku mleko jest podstawą żywienia dziecka :) inne posiłki to dodatki (no chyba, że akurat dziecko szybko złapie rozszerzanie diety). Tak że do roku dziecko ma czas, żeby się rozkręcić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Gdzie kupię okulary przeciwsłoneczne (41 odpowiedzi)

Czy ktoś może polecić mi sklep z dobrymi okularami przeciwsłonecznymi? Nie mają to być okulary...

do góry