Widok

Do rodziców dzieci z zespołem Aspergera

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy są tu rodzice dzieci z zespołem aspergera? Jestem nauczycielem, oligofrenopedagogiem i od najbliższego czasu planuję otworzyć działalność gospodarczą oferującą wsparcie dzieciom ze spectrum. Planuję zajęcia 1:1 ze mną (rewalidacyjne, zależne od potrzeb) oraz wsparcie rodziców w zrozumieniu swojego dziecka. Bedą także do dyspozycji (za upoważnieniem rodzica), by kontaktować się bezpośrednio ze szkołą i nauczycielami dziecka. Działalność chcę poszerzyć o możliwość opieki nad dzieckiem, gdy rodzice chcę mieć chwilę wolnego. I tu pytanie do Was - czy jako rodzice dzieci ze spectrum bylibyście zainteresowani tego rodzaju ofertą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie interesowałaby na początek możliwość rzetelnej diagnozy, czy syn jest w spektrum. Mam takie podejrzenia, ale zdiagnozowanie dwunastolatka najwyraźniej jest ponad siły większości lekarzy, których odwiedziłam, a było ich kilkunastu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może szuka Pani pracy jako nauczyciel wspomagający w państwowym przedszkolu w Gdańsku? Szukamy takiej osoby dla dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jest już taka pomoc, i to za darmo, w ramach tzw. Opieki wytchnieniowej (opieka zwykła i konsultacje specjalistyczne) lub suo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry