Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karol Obałka - opinia wątek zamknięty Polecam panią Roksanę Korzeniowska. Dziękuje za zaangażowanie i cierpliwość.
~Karol Obałka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2021

Krystyna Kozeriew - opinia wątek zamknięty Wszystkich szukających swojego mieszkania, serdecznie zachęcam do...
~Krystyna Kozeriew
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Krystyna Kozeriew - opinia wątek zamknięty Wszystkich szukających swojego mieszkania, serdecznie zachęcam do...
~Krystyna Kozeriew
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Pani Marietta pomocna, rzetelna pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Polecam w...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Ania i Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy Pana Leszka i dziękujemy za udaną transakcję. Sprzedaż...
~Ania i Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z profesjonalnej obsługi biura, a w szczególności Pani...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Adrian - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam tę agencje nieruchomości. Współpraca z Panią Eweliną to...
~Adrian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 lipca 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Polecam szczególnie panią Roksanę i pana Pawła.
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 lipca 2021

Agnieszka P - opinia wątek zamknięty Współpraca z panią Roksaną Korzeniowską była profesjonalna. Pośredniczka...
~Agnieszka P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Joanna k. - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuje Panu Przemysławowi za pomoc w spełnieniu mojego marzenia...
~Joanna k.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Jowita - opinia wątek zamknięty Dynamiczna i konkretna agencja warta polecenia. Wszystkie formalności...
~Jowita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 czerwca 2021

Wojciech - opinia wątek zamknięty Współpraca z Panem Przemysławem W. wzorowa - konkretnie, rzetelnie i przede...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

J.S. - opinia wątek zamknięty Pani Roksana fantastyczna młoda i trafiająca w gust a to oznacza, że umie...
~J.S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

Piotr P. - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziękuje Pani Roksanie Korzeniowskiej za pomoc w spełnieniu mojego...
~Piotr P.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Pani Roksana Korzeniowska byla bardzo Mila, dużo wiedziala o mieszkaniu....
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Agnieszka Gdansk - opinia wątek zamknięty Pani Roksana jest prawdziwa profesjonalistka. Doskonale zna branże, aktualne...
~Agnieszka Gdansk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Mariusz Chrzanowiak - opinia wątek zamknięty Nie doszło do transakcji ale i tak jestem zadowolony z obsługi i w ogóle
~Mariusz Chrzanowiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Pan Przemek w profesjonalny sposób znalazł dla mnie kupca i poprowadził mnie...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Tomasz K - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agentem Panem Przemysławem. Bardzo...
~Tomasz K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca z panią Sarą, była bardzo pomocna w poszukiwaniu...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry