Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajne miejsce wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce .Dużo się dzieje .Panie przesympatyczne .Pani dyrektor z...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2017

Zadowoleni rodzice wątek zamknięty Nasza córka uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok.Jest bardzo...
~Zadowoleni rodzice
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Dobre Przedszkole wątek zamknięty Mila rodzinna atmosfera i duży wybór zajęć dodatkowych. Bardzo dobrzy...
~Antoni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Świetne przedszkole wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Bardzo miła i profesjnalna kadra...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobre przedszkole. Właściwie nie sposób mieć jakiekolwiek uwagi...
~Sel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Niepokojące wątek zamknięty Ostatnio czuc jakies napiecie miedzy nauczycielkami a dyrektorem przedszkola....
~Rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Tu jest fajnie wątek zamknięty Podoba na nam się tam niemal wszystko. Zakres opieki, wszelkie zajęcia za...
~Anna i Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Fajne miejsce wątek zamknięty Po miesiącu uczęszczania naszego dziecka do przedszkola mamy świadomość, że...
~P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Specjalne podziękowania dla dyrekcji wątek zamknięty Wielkie podziękowanie dla dyrekcji placówki za tak profesjonalne podejście do...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

godne polecenia wątek zamknięty W tym roku stanęłam przed trudnym wyborem przedszkola dla mojej 4 letniej...
~Mama zadowolonej 4-latki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

poprostu dobre przedszkole-polecam wątek zamknięty Zmieniliśmy placówkę dla swojej córki własnie na Dobre Przedszkole z uwagi na...
~Rodzice
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

solidnie wątek zamknięty solidna opieka i pewność, że dziecko otrzyma to co jest potrzebne - bardzo...
~Edda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Zmiany na lepsze i najlepsze wątek zamknięty Drugi rok posylamy dziecko do tego przedszkola. W zeszłym roku było bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 września 2015

Świetne przedszkole wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim to przedszkole. Jestem pozytywnie zaskoczona...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 września 2015

Zbyt częsta zmiana Pań Nauczycielek wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo niezadowoleni z usług przedszkola. Nasze dziecko...
~Rodzice
10

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

zmiany personalne wątek zamknięty Przychylam sie do poprzedniej opinii. Zbyt częste zmiany personalne bardzo...
~mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

rodzice Mateusza wątek zamknięty WITAM WSZYSTKIE MAMY :) Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ PRZEDSZKOLE "KUBUŚ I...
~RODZICE MATIEGO
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Tak jak moi poprzednicy już wspomnieli długo szukałam odpowiedniego...
~mama Zuzi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom tę placówkę, jeśli szukają czegoś znacznie więcej...
~mama Dominiki i Natalki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

miejsce przyjazne i bezpieczne dla dzieci wątek zamknięty Synek od dwóch tygodni chodzi do przedszkola i jesteśmy bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry