Widok

Dobre opony zimowe, jakie wybraliście do swoich samochodów?

Cześć :)
Chciałbym zapytać Was jakie opony zimowe warto wybrać i jednocześnie gdzie ich szukać w dobrych cenach. Raczej wolę kupić lepsze na dłuższy czas, które zapewniają dobrą przyczepność i unikanie poślizgów, tym bardziej że mam BMW więc zima to zawsze dużo większe wyzwanie od strony jakości jazdy kiedy na drodze jest lód i śnieg. Co do rozmiaru to szukam 19 calowych więc też wybór pewnie będzie ograniczony, pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

kup wielosezonowe premium i masz na 5 lat spokój
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

W jakim sklepie zamawialiście opony do Waszych samochodów?

https://matrixmedia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej opinii szukając przede wszystkim dobrych opon zimowych, które posłużą Wam dłuższy czas to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia michelin alpin 5 ponieważ zdaniem wielu osób to generacja słynnej serii zimówek była jeszcze lepsza od swojego poprzednika Alpin A4 i są bardzo polecane także przez wulkanistów. Dlatego wybierając już takie propozycje na pewno będziecie mogli bezpiecznie jeździć nawet przy trudnych warunkach drogowych. No i spokojnie posłużą kilka sezonów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytasz się i sobie odpowiadasz?...w mojej opinii Alpin 4 i 5 to gniot jakich jeszcze nie widziałem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wulkaniści (?) . Tak przy okazji, skąd oni mogą się znać na tym, które opony są dobre ? Owszem, znają się na ich naprawie i wymianie. Tak naprawdę to na tym nikt dobrze się nie zna z pośród zwykłych śmiertelników. Jest tyle ich modeli i czynników którymi się je ocenia, warunków w jakich się je eksploatuje, że praktycznie nie jest to do zbadania. Ktoś napisał tutaj by najlepiej kupić opony z tzw kłady Premium. Zgoda, na pewno nie zawiodą. Tylko że klasą Premium stałoy się opony np Hankook i inne o których mało kto słyszał jak np Nokian. Co to więc znaczy Premium? Dużą pomocą w wyborze opon są ich dane parametrów, które producenci muszą teraz podawać. Ģłośność, droga hamowani na różnych nawierzchniach, opory toczenia, to są czynniki bezpośrednio mające wpływ na to, czy będziemy z opon zadowoleni. Nie ma jednak na świecie opony, która była by doskonała w każdej kategorii jej charakterystyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (35 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

do góry