Widok

Dobry ginekolog

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę was o opinie o pani doktor Małgorzata Tomczyk Małyjasiak
chciałabym u niej prowadzić ciążę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra, kompetentna i miła Pani doktor. Sporo osób ją chwali. Mieszkam na dzielnicy, w której przyjmuje dr i moje koleżanki u niej prowadziły ciąże lub robiły usg ciążowe, prenatalne.
Ja też wykonywałam u niej usg prenatalne.
Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam!Jestem jej pacjentka od kilku lat (odkad zaszlam w ciaze) i na pewno nie zmienie pani dr na innego lekarza.W okresie ciazy wykonywalam wszystkie badania u niej i pani dr wszystko dokladnie i cierpliwie tlumaczyla.Co wazne, nie musialam szukac gabinetu z bardzo dobrym sprzetem, czy tez lekarza wykonujacego badania prenatalne, usg polowkowe itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam bardzo. Pani dr nie dość ze ma super sprzęt i ogromna wiedzę to jest fachowcem z doświadczeniem. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny! Poprzednią ciążę prowadziłam u dr Katarzyny ciach i nie jestem szczególnie zadowolona. Mam nadzieję że dr Małgosia okaże się super lekarzem który mnie zrozumie. Czy Dr pracuje gdzieś w szpitalu? Czy tylko przyjmuje prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

do góry