Widok

Dobry mechanik Kartuzy

Witam. Jak w temacie szukam dobrego mechanika, który zna się na naprawie samochodów japońskich. Mam nissana qashqai i mam dziwny problem z silnikiem i byłem u kilku mechaników, ale nie dali rady, bo się nie specjalizowali w japończykach. może ktoś zna takiego i się informacją podzieli? z góry dziękuję i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

po pierwsze "nissana qashqai" ma "francuskie" serce ,wiec szukaj mechanika od francuza.
po drugie skoro nie dali rady ... to nie mechanicy ,a "kowale" (nie obrazajac kowali) ;).
po trzecie na trojmiasto nikt nie poleci ci "mecha" z kartuz ,nie ten "zasieg".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fizolow@wp.pl iść problem jakim nie możesz się uporać i zostaw nr kontaktowy. Oddzwonię. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam swojego mechanika i jest to JB Service w Rutkach. muszę przyznać, że warsztacik ma super przygotowany pod wszelkie awarie, a jego mechanicy kumaci i doświadczeni. jeszcze nie zdażyło się żeby czegoś nie potrafili dobrze zrobić przy mojej Hondzie. Chociaż tak na marginesie Hondy się rzadko psują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W Kartuzach jest mechanik Pan Marek. Pytaj o niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jest poważny problem z autkiem to jednak z dużego zakładu bym skorzystał, gdzie mają po prostu wszystko. Jest taki jeden. To jest serwis pana Jacka Bartczaka z Rutek. Godny podziwu serwis. Cała moja rodzina tam auta swoje naprawia, bo robią tu wszystko i w normalnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a moja rodzina naprawia tu http://www.dunst.auto-crew.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

mnie u pana Jacka nim zmienili klocki hamulcowe, to najpierw je dokładnie obejżeli, sprawdzili stan zużycia a potem dopiero zaczęli wymieniać na nowe. Wymienili też tarcze, bo się okazało, że już naprawdę zużyte. Kompletni mechanicy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odpuść, w kartuzach większość napraw to : trytytki i kawałek drutu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry