Widok

Dom Bankietowy Grinholc - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witajcie :)
chciałabym zasięgnąć opinii na temat tej sali. Zarezerwowaliśmy już termin, ale jak szukam opinii na ich temat to niewiele udaje mi się znaleźć. Także jeśli ktoś coś wie to byłabym wdzięczna za każdą opinię :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Badurenka, a na kiedy macie termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
08.06.2013
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krótki opis masz tutaj
http://weselnedekoracje.wordpress.com/2012/09/20/dom-bankietowy-grinholc/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może jest ktoś kto organizował tam swoje wesele i podzieli się swoją opinią? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Witaj badurenka , mieliśmy uroczystość weselną na tej sali w pierwszym okresie ich działalności , razem z gośćmi byliśmy mega zadowoleni ja przed ślubem też doszukiwałam się informacji na forum ale osoby rezerwujące w czasie pierwszych tam wesel niemiały tyle komfortu co pary w tym roku mam na myśli księgę na stronie domu bankietowego nieraz z mężem tam zaglądamy można powiedzieć że wpisy które są bardzo pozytywne i rzeczowo uświadamiające przyszłe pary czego mogą się spodziewać. jestem zdziwiona pytaniami na forum typu -~" ale jak szukam opinii na ich temat to niewiele udaje mi się znaleźć. Także jeśli ktoś coś wie to byłabym wdzięczna za każdą opinię :) tak jak napisałaś na wstępie . życzę powodzenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja ide w przyszłym roku do kolezanki tam na wesele :) wiec bede mogla po maju sie wypowiedziec ale ogladałam zdjecia u mojego fotografa na blogu i wydawała mi sie bardzo fajna sala tez pod katem zdjec :)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sala jak wygląda to chyba widziałaś to na ten temat nie ma co się rozpisywać. Klimatyzacja to mit. Na weselu a którym tam byłam było zwyczajnie duszno. Obsługa powiedzmy że dawała radę, ale bez finezji czyli np zmienili talerzyki ale zapomnieli podać sztućców, po wypiciu kawy na zabranie pustej filiżanki czekałam z pół wesela itp.
Menu przeciętne ani pyszne ani okropne w ilości wystarczającej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 13
Chodzi mi raczej o to jak przepiegała współpraca, czy wszystko było tak jak być powinno no i jeśli ktoś ma to zdjęcia już przystrojonej sali. Na co mamy bardziej zwracać uwagę a no co mniej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieliśmy tam wesele 2 miesiące temu, jestem bardzo wymagającą osobą i każdy szczegół lubię mieć dopięty na ostatni guzik. Wesele wypadło REWELACYJNIE, obsługa na medal, jedzenie pyszne. Kierownik sali zawsze w gotowości. Naprawdę możesz być spokojna, na pewno wszytko wypadnie wspaniale. Gdybym miała wyprawiać wesele raz jeszcze to tylko w tym miejscu. Goście byli zachwyceni, my również. Sala byłą przystrojona tak jak chcieliśmy, kwiaty możesz wybrać jakie chcesz. Nie wiem co jeszcze napisać bo oni naprawdę wszystkim się zajęli, nie było żadnych problemów. Negatywne opinie w internecie zawsze się pojawiają, konkurencja nie śpi. Ja też się denerwowałam i teraz wiem że zupełnie niepotrzebnie bo do tych ludzi można mieć 100% zaufanie.
Ciesz się przygotowaniami bo to piękny czas :)

Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 20
Zwykły dom weselny, żaden tam luksus. Standard adekwatny do ceny i tyle. Nie spodziewałam się że za tą cenę dostanę wszystko z najwyższej półki i tak właśnie jest. Wszystko w miarę przyzwoite ale ale żeby jęczeć że cudownie i rewelacyjnie to przesada.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 19
Witam! mogę opowiedzieć wiele o domu bankietowym Grinholc!! Często bywam tam na imprezach, wesela, andrzejki itd. Efekt zawsze ten sam, zniewalająco. Sama sala robi wspaniałe wrażenie, do tego nakryte stoły i dekoracje z żywych kwiatów bajka;) Nic nie jest przesadzone- wszystko z klasą;) Przekąski na lustach z wypeikanym żaglowcem z chleba-bajka! przepyszny muss truskawkowy z dodatkiem lodów waniliowych oraz miętą;) Wszystko naprawdę pyszne! napoje pod dostatkiem i gazowane i niegazowane!! ( w zeszłym roku byłam w faltomie to dla porównania litr podrobionego soku na osobę a jak się skończył to nie było ci pić;/) . Obsługa rewelacyjna, uwijają się jak mrówki , nie ma rzeczy niemożliwych;) kierownik sali cały czas czuwa nad przebiegiem imprezy. Sama chciałam tam zrobić wesele ale na moją kieszeń to trochę za dużo pieniędzy, ale jeżeli kogoś stać to polecam serdecznie;)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21
My zarezerwowaliśmy tam termin na 13,09.2014 ;) Opinie które czytaliśmy są rewelacyjne . Osobiście sama nigdy nie bawiłam się tam ale znajomi byli i bardzo sobie chwalą przede wszystkim jedzenie jak i obsługę kelnerów ;) Więc mam nadzieje że nie będziemy żałować naszej decyzji ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
Jeżeli ktoś chce się pobrać w lata i zorganizować w tej sali przyjęcie odsprzedam rezerwację na lato 2013 proszę o kontakt xjustysiax@interia.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bylam dwa razy.
noe wiem jak wygladaja tam wesela ale z bankietu osobiscie nie wynioslam nic ponadprzecietnego.
Sala jak sala bankoetowa. Moze dekoracje wyzszej klasy nieco niz w podobnych salach.
Jedzenie beznadziejne. Za pierwszym razem dostalismy zimne ziemniaki za drugim te z kolei byly cieple ale mieso zimne ;)

Ps. nie jestem z konkurencji ;)
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 13
Estera 90: a jaki termin masz na sprzedaz? Interesuje mnie ta sala, ale sa mocno zajeci, sala jest piekna, opinie pozytywne, prosze napisz mi jaki masz termin moze z moim O. uda nam sie zorganizowac wesele w grinhoclu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ... bardzo, bardzo zależy nam na organizacji wesela w Grinholcu w 06.2014r. niestety nie ma wolnych terminów. Może któraś z jakiś powodów chciała by odstąpić swój termin. Będę bardzo wdzięczna za info na adres donia_patrizia@o2.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
witam,

w maju organizowalismy wesele w Domu Bankietowym. Goscie byli zachwyceni jedzeniem (wszystkiego pod dostatkiem), obsługą kelnerską. My zaś, jako para młoda, możemy w 100% polecic tą sale. Pan Stasiu - niezastąpiony, z dużym poczuciem humoru myślał o wszystkim i panował nad obsługą kelnerską. Pełen profesjonalizm. Naprawde sala warta polecenie:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 24
15 sierpnia organizowaliśmy wesele Jestem brdzo zadowolona ze współpracy.Goście zachwyceni . abyli b. różni dosłownie z cłej Polski i nie tylko. Zamawiają następne wesele w tym samym lokalu to chyba najlepsza rekomendacja J a również jestem bardzo zadowolana ze współpracy co rzadko mi się zdarza Pzdr pana Stacha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

sama restauracja to jakaś ściema,obsługa jest całkiem do bani,która nie zielonego pojęcia o pracy w lokalu,je,sli chodzi o gastronomię to jest na średnim poziomie,poniżej przeciętnej,odradzam wszystkim-omijajcie ich z daleka. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry