Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chrzest wątek zamknięty jedzonko pycha, ceny ok, obsluga super, polecam i na pewno tam wrocimy nie...
~Kasia&Adam&Iwo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Dzieciaki i chillout? Tak, to możliwe! wątek zamknięty Wpadliśmy tylko coś zjeść w deszczowy dzień w środku tygodnia. Dzieciaki...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Wspaniała restauracja z pysznym jedzeniem wątek zamknięty Byłam w poniedziałek ze znajomą i trójką naszych pociech na obiadku....
~Mama dwójki dzieci
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Byłam tu dwa razy i jak dla Mnie to miejsce nie nadaje się dla rodziców z...
~Mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Baby Cafe POLECAM !!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam,wcześniej byliśmy tam jako goście na chrzcinach...
~Arek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Pięknie wątek zamknięty Piękne miejsce, jestem pod dużym wrażeniem. Fajnie, że jest WI-FI i ta sala...
~Małogorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

I urodzinki synka wątek zamknięty W dniu wczorajszym w restauracji BabyCafe odbyła się impreza urodzinowa...
~Beata z Gdańska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

udana imprez rodzinna z duzym dodatkiem dzieci wątek zamknięty Polecam "BayCafe" jako miejsce do urzadzenia przyjemnego rodzinnego spotkania...
~Sylwia G.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

nie polecam wątek zamknięty Witam, podobnie jak opinia niżej, napiszę, że jestem okropie rozczarowana...
~baba
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

Szkoda, że nie wyszło wątek zamknięty Miejsce poleciła mi kolezanka, nastawiłam się na mila kawe w jej...
~Moolinght
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Impreza rodzinna wątek zamknięty Organizowaliśmy chrzciny naszego synka w Baby Cafe i to był świetny wybór....
~akam
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

mikolaj wątek zamknięty witam 3 grudnia w oparciu ioreklamowana wizyte Mikolaja dla dzieci wybralam...
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 grudnia 2011

Super zajęcia z RYTMIKI!!! wątek zamknięty Fajne zajęcia są w pon o 12:00 moje dziecko jest zachwycone. Po za tym kawka...
~P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty Organizowaliśmy chrzciny w tej restauracji i mogę z czystym sumieniem...
~Ania D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Chrzciny poza domem – tylko tu! wątek zamknięty Niedawno miałam przyjemność organizować chrzciny i zarazem pierwsze urodziny...
~Bardzo zadowolona Mama.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

Super miejsce na Komunię wątek zamknięty Polecam wszystkim, świetne miejsce, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa....
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Wspaniale miejsce na Chrzciny wątek zamknięty Chciałabym bardzo polecic Babycafe jako wysmienite miejsce gdzie mozna...
~ivvka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Polecam serdecznie. wątek zamknięty Świetne miejsce na spotkanie z dziećmi. Przemiła obsługa, wyśmienita kawa,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Polecam:) wątek zamknięty Baby Cafe to idealne miejsce na spotkania młodych matek. Kilkakrotnie już...
~tea18
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Rewelacja!! wątek zamknięty Kupiłam sobie kupon na gruponie i dzisiaj go wykorzystałam w BabyCafe. Jestem...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

114

wątków

do góry