Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
organizacja chrzcin wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu to miejsce. Organizowaliśmy tam...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Tymoteusz wątek zamknięty Nasz synek miał na 3 urodziny miał prawdziwy bal w krainie zabawek....
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lutego 2011

Czysto, ciekawie, elastyczne zasady, normalne ceny, przyjazna ekipa. wątek zamknięty To miejsce gdzie NAPRAWDĘ rodzic może się zrelaksować a dziecko pobawić.
~Aleksandra, mama Iwy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

OBY ten biznes się udał - gwarantuję być stałym klientem wątek zamknięty Wreszcie mamy taki lokal! Miejsce, do którego mogę pójść ze swoimi...
~Tomek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 stycznia 2011

Pyszne jedzenie! wątek zamknięty Byliśmy wczoraj z żoną na późnym obiedzie. Na przystawkę zamówiliśmy sałatkę...
~Igor i Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 grudnia 2010

knajpa dla maluchów wątek zamknięty bardzo dobre miejsce dla malutkich dzieci- dużo zabawek, udogodnień dla...
~am
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Super miejsce wątek zamknięty Super miejsce, dobre ceny, pyszne domowe jedzenie. Dzieciaki też zachwycone....
~Kinga
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Chrzciny w BabyCafe wątek zamknięty Chrzciny zorganizowane w BabyCafe były bardzo udane. Dobrze tam sie czuli...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 października 2010

Gorąco polecam to miejsce wątek zamknięty Ja również organizowałam tam chrzciny swojej córeczki i w 100% podzielam...
~Kasia + Milenka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

Polecam wątek zamknięty Jak w temacie - polecam! Nic dodać nic ująć. Jak dla mnie to miejsce to...
~MamaMonia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2010

Chrzciny w BabyCafe wątek zamknięty Właśnie dziś byliśmy gośćmi BabyCafe, tzn. zdecydowaliśmy się właśnie tam...
~Aga Konopka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

Urodziny w BABYCAFE.pl na Słowackiego wątek zamknięty Organizowałam urodziny mojej córeczki w babycafe i wszystko wypadło super....
~Julia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

Świetne! wątek zamknięty Tak to mogę ująć
~Jakub Wasak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

wielkie otwarcie!!! wątek zamknięty babycafe.pl to świetny pomysł nie tyklo dla rodziców
~polecający
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

114

wątków

do góry