Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wynajmę mieszkanie Witam. Mój wujek ma do wynajęcia mieszkanie w Gdańsku. Mieszkanie jest w...
~milutka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 grudnia 2009

wikibis
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

sprzedam mieszkanie Dzień dobry. Moi znajomi mają do sprzedania mieszkanie. Mieszkanie znajduję...
~Renata
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

jak sprawnie sprzedać mieszkanie? od jakiegoś czasu próbuję sprzedać moją kawalerkę i jak narazie z marnym...
~Silenka
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Wynajme mieszkanie na Kaskadzie Redlowskiej w Gdyni Witam, Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane w Gdyni...
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Tania solidna firma hydrauliczno-budowlana Jesteśmy tania solidną firma z kościerzyny Zajmujemy się Hydrauliką Elektryką...
~Michał
11

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Firma poszukuje zleceń Firma P.W. Nik-el oferuje usługi w zakresie elektryki - posiadamy SEP,...
~Mateusz Nikel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 grudnia 2009

Kupię bezpośrednio, 2 pokoje Szukam mieszkania w dobrej okolicy, blisko SKM, może być do remontu, bez...
~kupiec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

co sądzicie o produktach Firmy FARBY KABE które sprzedaje HURTOWNIA MATERIAŁÓW Budowlanych WIKI-BIS Rumia ? Interesuje mnie Twoja opinia ? Czy używałeś Farb Kabe i czy spełniły one...
wikibis
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

szukanie administratora witam poszukuję dobrego i sprawdzonego administratora wspólnot...
dana20
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

tm Czy opinie potencjalnych klientów są istotnym elementem w planowaniu kolejnych inwestycji przez dewelopera? Czy opinia typu - "ten deweloper jest do niczego" cokolwiek Ci mówi? ja...
wikibis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

WIKIBIS co myslicie na temat strony internetowj www.wikibis.pl ? Planujemy przebudowę strony internetowej www.wikibis.pl i pragniemy...
wikibis
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

odkupie deski pręty po budowie - deski grubości około 2 do 2,5 cm długość od 4 metrów - pręty 12
sylwia127
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

Panele czy parkiet ??? Ile kosztuje : - położenie parkietu - położenie paneli drewnianych w...
~ania maj.
19

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

Firma developerska Stolem Nie pierewszy raz kupowalem mieszkanie na rynku pierwotnym, ale pierwszy raz...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

kafelki w łazience super robota:): nie dawno zleciłam zrobienie łazienki p.Krzsztofowi z polecenia znajomych,nie...
~słoneczko
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Solidna ekipa budowlana Witam, Kupiłam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Szukam sprawdzonej...
kaskola
46

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

~kazimiera
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

WIKIBIS Rumia ceny wybranych produktów Oferta cenowa : zaprawa BAUMIT murarsko-tynkarska 25kg - 8,99zł , Kreisel...
wikibis
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

wiki-bis przeglądając strony w internecie - na co zwracasz uwagę - co Cie przyciąga? W najbliższym czasie modernizujemy stronę internetową i prosimy właśnie...
wikibis
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44602

postów

4759

wątków

do góry