Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chcesz sprzedać, wynając a może kupić dom? Jeśli twoja odpowiedź na te pytania brzmi zajrzyj na www.bezposrednio.com....
renata19
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

REWELACYJNE CENY Jestem osobą oszczędną, więc dużo czasu poświęciłam na porównanie cen drzwi...
danuta
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 listopada 2009

studnia chłonna Czy ktoś może polecić firmę która wykonuje budowę studni chłonnej.
~kasia
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 października 2009

czy słyszeliście o producencie agd "nardi"? znalazłam piekarnik tej firmy i zakochałam się od pierwszego wejrzenia,...
~anggun
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 października 2009

tynki strukturalne Tynki,farby strukturalne, i inne dekoracje ścienne, doradzę oraz pomogę...
~struktury
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

SZUKASZ KAFELKARZA . Wykonam każdą pracę związana z glazurą lub terakotą. -łazienki. -kuchnie....
~Daro.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

polecam -salon mebli :) Osobom szukającym mebli polecam firme Natzke www.natzke.pl, my zamówiliśmy u...
Karolinka29
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Tania solidna firma hydrauliczno-budowlana Jesteśmy tanią solidna firmą Hydrauliczno-budowlana z kościerzyny. Zajmujemy...
~Michał
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

~TWÓJ BANK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 listopada 2009

firma budowlana polecam.. polecam firme totalna gladz jestem zadowolona z usług fachowców robiłam...
sabinka686
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

meble witam a ja polecam meble na puckiej 35.dobry i duzy wybor tkanin i...
~dominika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 listopada 2009

Poszukuje brygady do budowy domu od czerwca 2009r Czy może mi ktoś polecić sprawdzoną brygadę stawiająca dom od...
iwa6868
12

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 marca 2009

poszukuje oryginalnych tapet szukam ciekawych, oryginalnych tapet. nie wiem gdzie mam sie kierować, bo od...
~aga
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

narożnik -szikam Szukam nowoczesnego narożnika o wymiarach ok 170x240 wykonanego ze skóry lub...
~ania
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

prace remontowe Jeżeli chodzi o remonty to bardzo polecam mała firmę pana Irka jest...
~anka
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Ekipa dwuosobowa Witam poszukujemy pracy w budownictwie i nie tylko , może ktoś ma namiary...
~Krzyśek
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 listopada 2009

sprzedam garderobe http://allegro.pl/item793259796_twojemeble24_pl_garderoba_gina.html podoba...
magda79
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

kredyt mieszkaniowy - obniżenie poprzez ... Mam kredyt mieszkaniowy we frankach. Zastanawiam się nad obniżeniem...
~mayasun
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 listopada 2009

USŁUGI BUDOWLANE witam z przyjemnoscia wyremontuje kazde pomieszczenie , szybko i tanio...
piotrmeger
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

EKIPA BUDOWLANA PANA MAŁASZYCKIEGO - ktoś coś wie:)?? Witam Nie znam nazwy firmy dostalem numer tel i nazwisko tgo Pana z...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44602

postów

4759

wątków

do góry