Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
remont i budowa witam z przyjemnoscia wyremontuje kazde pomieszczenie , szybko i tanio...
~piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

Miejsce w pokoju Witam, mam do zaoferowania miejsce w pokoju przy ulicy Pomorskiej na osiedlu...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 listopada 2009

Sprzedam kawalerkę Na podłogach parkiet,ściany cekolowane i malowane.Mieszkanie składa sie z...
greta1986
19

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 października 2009

MATERAC - proszę doradżcie :) Wiem, że był już watek o materacach, przeczytałam, ale tam polecacie swoje...
Karolinka29
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Asrtysta, plastyk, malarz.. Artysta,plastyk,malarz- wykona rysunki (komiks, postacie z bajek,...
ascon00
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

meble kuchenne!!!!!!!! zachęcam do odwiedzenia strony z meblami kuchennymi i ogrodowymi....
olcia6631
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

nex bud czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym developrem? interesuje mnie inwestycja...
~kowalska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

mieszkanie do wynajęcia - Wiszące Ogrody szczegóły w ogłoszeniu, możliwa negocjacja cen:...
makuszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

Pilnie potrzebna osoba ds. kredytów hipitecznych - prawnik Witam, Bardzo pilnie potrzebuję, najlepiej prawnika, który zajmuje się...
~Knudi
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

panele podłogowe jaka jest cena za ułożenie 20 m kw palneli? czy jest mozliwośc ułożenia...
~bj.
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Piec gazowy Witam wszystkich, którzy są zainteresowani ogrzewaniem gazowym...
~Alicja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

kuchnie do zabudowy jaka kuchnie warto kupic do zabudowy - chcialam indukcyjna ale niektorzy...
~ananas
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

Gdzie w trojmiescie mozna kupic dobry zestaw wypoczynkowy ?? Szukam dobrego wypoczynku ktory bedzie nam służył dobrych kilka lat Moze...
~mirakula
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

sprzedam kawalerke 27 m, na witominie spol-wlasnosciowa, rok temu byl przeprowadzony remont kuchni i lazienki,...
olciaprincessa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 listopada 2009

Regały IKEA Czy regały IKEA wyginają się pod ciężarem książek (chodzi mi o regały systemu...
~zastanawiamsie
8

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

POLECAM STOLARZA Polecam stolarza, który robi meble, drzwi, wieszaki, schody... po prostu...
~MADZ!A
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

ektorp czy ktos ma do sprzedania naroznik lub sofę 3- osobową rozkładaną jak wyżej?...
~kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 listopada 2009

Jak udekorować okno?-sufit podwieszany Drogie Panie pomóżcie facetowi dobrać odpowiednie zasłony,firanki do karniszy...
~wiele rzeczy potrafi,ale to juz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Kupie jedna cegłe jak w temacie, oby nie drozej niz 1zł
~murarz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

architekt wnętrz,projekty,adaptacje witam, wykonam projekty wnętrz - od koncepcji po wykonawcze. wykonuję także...
~ard
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44602

postów

4759

wątków

do góry