Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tynk strukturalny gdzie i za ile można dostać tynki strukturalne???
~sos
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

Montaż kabiny prysznicowej Pilnie poszukuję kogoś, kto podjął by się zamontowania szklanej kabiny...
~2kreski
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

tanie domy szukamy tanich projektów domów i budynków gospodarczych. na razie znaleźliśmy...
~Anna i Tomasz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

studio kuchenne Jestem umówiona z projektantem ze studia Net (ekspozycja w Gdyni w Tesco i na...
~I-ka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Sprzedam mieszkanie w Bolszewie Sprzedam mieszkanie na zamkniętym osiedlu Orlex przy ul. Szkolnej w...
~Jacek
12

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 września 2009

DREWNO DO KOMINKA Poszukuje pocietego drewna do kominka z dostawa do Rumii.Prosze o wiadomosc...
~Ala
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

Osowa zbieżnośc nazw "K"Osowo ??? Codziennie dziękuję Bogu, że udało mi się przeżyć (...ochlapany błotem)...
~F..K the politicians
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2009

SPOKOJNA DZIEWCZYNA POSZUKUJĘ POKOJU Jak w temacie:)Szukam pokoju najlepiej jedno osobowego! pracuję , nie palę...
~Magda
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

Szukam 2 współlokatorek do mieszkania w Gdyni. Szukam dwóch współlokatorek do mieszkania w Gdyni (najlepiej koleżanki,...
~n-nika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 września 2009

Kamienica 10 Lutego 5, Fryzjer ROCOCO Witam, Czy może ktoś posiada stare zdjęcie kamienicy przy ul. 10 Lutego 5 z...
~Gdyniolubny
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 września 2009

szukam fachowca od cekolowania i kafelek od 15 wrzesnia Do remontu mieszkania (74m2) na gdanskiej Morenie, pracującego w ciągu...
~doonna
26

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

wykupujesz mieszkanie umów się z inż.Tomczakiem- przyjedzie z łaski na 2-gie spotkanie,bardzo...
~lila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 września 2009

Ksiazeczka mieszkaniowa Witam. W marcu odebrałam mieszkanie od dewelopera. Wczesniej podpisałam umowe...
~Zaba
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2009

BUDUJEMY DOMY Witam . Budujemy domy od ław po dach. Zapraszam AR-DOM 510-049-189
~AR-DOM
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

TURBO TEC PRO VUW PL 202/3-3 M R1 Witam serdecznie, mam do sprzedania piec gazowy dwu-funkcyjny (ogrzewania...
~Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

zamienię mieszkanie na kawalerke zamienię mieszkanie 2 okojowe + kuchnia 42,5m2 z piwnica i balkonem w gdyni...
~piotr
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 lipca 2009

odkurzacz centralny orientujecie się jak jest cena instalacji odkurzacza centralnego?
~iza
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

BUDUJEMY DOMY WITAM. BUDUJEMY DOMY OD STANU ,,0,, PO JEGO WYKOŃCZENIE. BUDUJĄC Z NAMI NIE...
~AR-DOM
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 września 2009

Trójka - proszę z daleka Dalszy ciąg informacji dla tych którzy mają jeszcze ochotę kupować coś od tej...
~Tomek
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2009

kilka pytań przy zakupie mieszkania W związku z tym, że w najbliższym czasie planuję zakup mieszkania w Gdańsku...
~marecki
8

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44610

postów

4759

wątków

do góry