Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam stolarza polecam stolarza solidnego z doświadczeniem i konkurencyjnymi cenami. Mogę...
~MADZ!A
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

Umowa wstepna z deweloperem. Możecie polecić jakiegoś radcę prawnego w celu analizy umowy deweloperskiej...
~Thunder
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

pawlikowska nieruchomosci? macie jakies doswiadczenia z biurem?
~aleksiej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

Lampa LERAN Ikea Potrzebuję pilnie 3 lampy LERAN Ikea 29 cm. , w tej chwili ich nie ma w...
asior
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2009

malowanie cekolowanie mieszkań Malowanie i cekolowanie mieszkań i klatek schodowych. Tanio ;] tel. 502667001
~Richie
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

drzwi na wymiar Witam serdecznie, poszukuję firmy, która wykona niestandardowe drzwi...
~Alicja
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2009

zadłóżone mieszkania witam ostatnio ktoś powiedział mi, że od miato gdańsk jesli spłąci sie dłóg...
~magdalena
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

sprzedam dystanse Sprzedam dystanse do stali do zbrojenia poziomego od fi 8 do fi 16, na...
~asienka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2009

MK STUDIO PROJEKT - proszę o opinie Proszę o opinie forumowiczów którzy korzystali z usług firmy MK STUDIO...
ubusiek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

(gdzie) wywoz smieci z remontu. Gdynia witam, chcialbym prosic was o rade po raz kolejny: otoz robie samemu maly...
~adam
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2009

jakie okna? Jestem na etapie wyboru okien. Skłaniam się ku drewnianym i szukam firmy...
~I-ka
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

Którą Agencję Nieruchomości w Trójmieście polecacie? Witam, przymierzam się do kupna mieszkania w Gdyni. Czy możecie polecić jakąś...
~africana
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

remonty zajmuje sie wykonczeniem wnetrz malowanie szpachlowanie montarz drzwi i okien...
kasiaszczuka6
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

Gdzie płytki granitowe? Witam, czy ktoś może zna sklep z płytami granitowymi na podłogę z...
piotrusiek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 maja 2009

meble do salonu, sypialni Nie znam dobrze trójmiasta, może od Was drodzy forumowicze dostanę jakąś...
sylwiaagnieszka
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Inspektor do odbioru nowego mieszkania Szukam fachowca do odebrania nowego mieszkania, kogoś kto zna Polskie Normy i...
~klem@wp.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

Kasia Znalazłam w internecie płytki Adore Atlas concorde , czy ktoś wie gdzie można...
Renek
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lipca 2009

Samochód ciężarowy z HDS Witam, czy macie namiary na firmę lub osobę prywatną, która dysponuje...
~doriiiii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

wynajem ZDECYDOWANIE za DROGI Od roku wynajmuję mieszkanie w Gdańsku. Jestem młodą, pracującą osobą i boli...
~xxx
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

budowa domu Poszukuję ekipy budowlanej do zbudowania domu 240 m kw. w Pruszczu gdańskim w...
~wulkan
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44604

postów

4759

wątków

do góry