Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wątek wisząco-ogrodowy :) to kto jeszcze będzie moim przyszłym sąsiadem/sąsiadką? :)
dotyk-anioła
60

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 października 2007

architekt wnętrz z własna ekipą od projektu do realizacji, bez konfliktów z brygadą..:) sama brygada tez...
~be2
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 marca 2009

sprzedam pilnie działkę budowlaną zalezy mi na czasie. Co do ceny mozemy się dogadać :) Działka w pełni...
berti
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

płyty chodnikowe poszukuje jak w temacie, około 50 sztuk ale moze byc kazda ilosc.
makuszka
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lipca 2009

Odkupię partycypację TBS w Trójmieście Interesuje mnie mieszkanie z okolic Trójmiasta - może być także Rumia, Reda,...
~Ola Gdynia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Karczemki??? Witam! Czy mieszka ktoś na karczemkach? Proszę o opinie jak się tam mieszka,...
~nowy
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 maja 2009

partycypacja partycypację w tbs .Czy ktos ma jakieś rozsądne propozycje? Odkupię proszę...
agusia-gdansk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 lipca 2009

Meble kuchenne Mili Państwo, polećcie mi, gdzie w Trójmieście można zamówić tanią, a dobrą...
malina2006
35

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

REMONTY WITAM CHCIAŁBYM POLECIC SWOJA FIRME DO WYKONANIA W/W USŁUG WIĘCEJ ....
~krzyś
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

SUPER EKIPA ELEKTRYKÓW Zachęcam wszystkich do korzystania z usług p. Krystiana (firma KRIS), który...
~Natasza
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

xyz124
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2009

projekty - architektura i wnętrza Dobrze i tanio Projekty: architektura, wnętrza, wizualizacje i nadzór...
gosia-architekt
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

beko-lodówki... cd witam wszystkich! przymierzam sie do zakupu lodowki firmy beko moze ktoś z...
iwi32
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 lipca 2009

tynk strukturalny Witam Zamierzam w przedpokoju położyć tynk strukturalny, możecie mi polecić...
~Sylwia
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2009

biura nieruchomości imoże wiecie jaką prowizję pobierają biura nieruchomości w Gdyni od...
goralka
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

podwieszany sufit Witam czy może mi ktoś powiedzieć jaki jest koszt zrobienia podwieszanego...
~sylwia
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Sprzedam agregat prądotwórzy HONDA EC 2200 Jak w temacie :) agregat stoi od roku nie używany i zajmuje miejsce ;)...
AgusiaGda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

Gdzie tanio kupic artykuły budowlane Gdynia reda Rumia Potrzebuję tanio kupic artykuły budowlane do wykończenia mieszkania typu:...
RENNI
7

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 stycznia 2009

pokój 2 os. do wynajęcia Zaspa http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-mam-do-wynajecia/2-osobowy-poko...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

ogródek hej. gdzie w gdańsku można kupić "krzaczki, bratki i strokrotki" ??? niestety...
~dorota
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44589

postów

4759

wątków

do góry