Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przestrzegam TRADE BUD M. Ogrzewalski Przestrzegam, przed fimą Trade Bud M. Ogrzewalski z Gdańska, miałem podpisaną...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

Przestrzegam TRADE BUD M. Ogrzewalski Przestrzegam, przed fimą Trade Bud M. Ogrzewalski z Gdańska, miałem podpisaną...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2009

kredyt z doplata witam wszystkich, Chcialabym zapytac czy ktos bral kredyt z rzadowa...
~natala
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

darmowe poradniki Budujesz dom? Remontujesz? Teraz możesz poszerzyć swoją wiedzę –...
jaras
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

Dot. usług firmy "D-ONN" Zawiadamiam, że firma "D-ONN" z Kartuskiej w dużym stopniu wywiązała się już...
anpas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

działeczka Sprzedam działeczkę w Baninie w super cenie/uzbrojoną/. Zależy mi na czasie.
~działeczka
29

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 maja 2009

Poszukuję kogos, która wykonuję projekty studni głębinowych Potrzebuję namiary na uprawnioną osobe która podjęłaby się wykonania projektu...
~Dorotka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

Usługi elektryczne - profesjonalnie i solidnie Szanowni Państwo, niniejszym zachęcam do współpracy z moją firmą w zakresie...
~Krystian
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

Usługi stolarskie Polecam stolarza, który z drewna potrafi zrobić cuda:) KONTAKT 695 656...
~SUZ!
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Sprzedam Quada Sprzedam quada 150 automat objęty gwarancją. Cena 4000-do uzgodnienia. ....
~BK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Czy zrezygnować? Mam problem poniewarz chcieliśmy zacząć remont, ciotka męża poleciła nam...
~vita
10

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

Dach zakupiony :) - polecam Witam, chciałam bardzo podziekować za pełen profesjonalizm i polecić...
~doriiiii
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 czerwca 2009

Sprzedam działkę budowlana Posiadam dwie działki budowlane w Cedrach Wielkich o powierzchni 1250m2...
~Bartez1982
14

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 marca 2009

Hydraulik poszukiwany Poszukuję hydraulika solidnego z szybkim wolnym terminem do zainstalowania...
~vita
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Kupię mieszkanie 1 lub 2 pokojowe w Gdańsku Oliwie. Kupię mieszkanie 1 lub 2 pokojowe w Gdańsku Oliwie.Może być do remontu,...
~Jan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

Kredyt z dopłatą. Witam serdecznie,mam pewne pytanie...w niedługim czasie wraz z mężem...
~asiek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 czerwca 2009

jaki firmy wybudowały mieszkania w rumi? widziałam mieszkania firmy wikibis (mieszkania na ul.olsztyńskiej) a może...
goralka
5

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 czerwca 2009

Pani Magdalena Wojnickaka,architekt z Gdyni - co możecie Państwo o niej powiedzieć?Może jest ktoś komu robiła projekt?
Man Utd.
3

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

Fantastyczny fachowiec-remonty, prace wykończeniowe-polecam! Witam, Jako podziękowanie dla P. Andrzeja z Gdyni i jego ekipy...
~Kamila
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Mafi - Silna marka w ekskluzywnej kolekcji. Zgodnie z zasadą przedsiębiorstwo Mafi produkuje drewniane deski podłogowe,...
Serwis Parkiet
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44601

postów

4759

wątków

do góry