Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
KOSTKA BRUKOWA PAN JAREK OGRODZENIA POLECAM 0662618793 SOLIDNY PRACOWITY NIE DROGI
SIULA
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

piec na pelet Czy ktoś ma taki piec? Czy jest faktycznie bardziej ekonomiczny od...
``Kaś
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

formalności po zakupie mieszkania jakie tszeba wypełnic formalnosci po zakupie mieszkania i na co zwracac...
dorotazab22
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

Problem z podwieszaną toaletą. Prośba o opinię. W mieszkaniu którę wynajmuję obniża się podwieszana toaleta. Silicon cały...
joalik
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lutego 2009

SPRZEDAM NOWE URZADZONE MIESZKANIE 35m W RUMII 1 min do skm ZAINTERESOWANYM PRZESLE ZDJECIA NA MAILA aleczka11@tlen.pl
~Alicja
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

co zrobić kiedy podczas remontu zostały zalane mieszkania sąsiadów.. Witem, Jesteśmy już pod koniec remontu, ale przez nieudolność fachowców -...
~anulkam
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

Czy ktoś może wie??? Czy ktoś może wie gdzie tanio można dostać takie naklejki czy może folie...
~Ana
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

MAT BUD Rumia czy ktos z Panstaw mieszka w budynku MatBud, jakie wykonczenie ,jaki...
~mati
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

szukam eksperta, biegłego sądowego od farb i malowania czy ktoś może mi polecić kogoś z uprawnieniami do wykonania ekspertyzy...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

Odkupię EURO Może ktoś wrócił z zagranicy i ma trochę euro do sprzedania, bo za 2 tyg...
mmm-82
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

zepsuty licznik mam kłopot - we wrześniu 2008r. kupiłam mieszkanie - zostały spisane...
~paulinka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

kredyt hipoteczny w CHF zamierzam kupić mieszkanie za około 500tys. zł wkład własny 200tys. zł...
~barek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

Kupujący jednoczmy się!!! Zacząłem poszukiwania mieszkania od początku tego roku. Zacząłem od rynku...
~Aleks
18

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

wlochy to pomysl Czesc! Witam i pozdrawiam wszystkich. Jestem wlascicielem wlasnego...
~amator
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lutego 2009

prawo, czy bezprawie?? witam!! w marcu ubiegłego roku Spółdzielnia mieszkanowa Południe wprowadziła...
~dziabara
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Sokółka Zielenisz Czy ktoś z Państwa zainteresował się tą ofertą. Cena mieszkań jest dziwnie...
~md
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Limit wielkosci dzialki Witam, szukam informacji dotyczacej limitu wielkosci dzialki. Slyszalam, ze...
Agusiaczek
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 lutego 2009

Za opiekę nad starszym panem Potrzbuję zamieszkać w Gdańsku. Nie stać mnie na kupno lub chociażby jakiś...
~Franio
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

od Annasza do Kajfasza to znaczy:chodzić i nic nie załatwić W Sopocie obecnie prowadzona jest przebudowa dolnej części Monciaka. Na...
~symbol
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2008

~ona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44610

postów

4759

wątków

do góry