Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inspektor budowlany Witam! Poszukuje dobrego inspektora budowlanego. Sprawdzonego! Mielismy...
Agnieszka83.
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 października 2008

Poszukuję betoniarki na 2 dni Czy ktoś się orientuje gdzie w Gdańsku lub Pruszczu mogę wynająć małą...
~Łukasz!@!
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

Morena - nowy deweloper? Witam, mam pytanko do was...na Morenie przy ul. Piekarniczej ogrodziła teren...
~MałaMI
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 października 2008

Prawnik od prawa lokalowego Szukam sprawdzonego prawnika zajmujacego się prawem lokalowym/spóldzielczym....
~tesa
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

problem z wykupem lokalu Witam, mam problem z wykupem lokalu, czekam prawie 2 lata, nie ukrywam, ze to...
~viola555
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 października 2008

jak przemalować rattanowe meble Chciałabym przemalować meble rattanowe. Nie wiem kto mógłby to zrobić i...
~lola
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Nowa Niższa Cena!!!! Ostatnio przeglądam ceny mieszkań w Gdańsku i najbardziej rozbrajają mnie...
~obserwator
13

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 maja 2008

Stolarza - poszukuję Szukam dobrego, sprawdzonego stolarza do renowacji schodów, drzwi i innych...
~lola
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 października 2008

lux-el sklep AGD poraszka !!!!!!!! Witam Chciałam wszystkich poinformować że sklep w/w mieści sie na...
~zuzka 1
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 października 2008

Przeciek w suficie Witam, mam prblem z nowooddanym mieszkaniem polegającym na przecieku w...
~blurman
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

Chcę wynająć mieszkanie Chcę wynająć mieszkanie w Gdyni od Kamiennej Góry przez Śródmieście po...
~lola
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 października 2008

Gdańsk Wrzeszcz - kilka pytań Chciałbym dowiedzieć się jakie telewizje kablowe są we Wrzeszczu w rejonie...
~Nie z Gdańska ;-)
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2008

sprzedam mieszkanie Witam!! mam do sprzedania mieszkanie w gdańsku-wrzeszczu,2-pokojowe, po...
monisia1980
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 października 2008

szukam ekipy murarskiej poszukuję sprawdzonej ekipy murarskiej do wylania tarasu zbrojonego...
~magdansk
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2008

Banki - kredyty na budowę Nie wiem - jak Wasze doświadczenia z kredytami na budowę domu, ale u nas nie...
Anka77
22

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 maja 2008

Internet w Sopocie poszukiwany szukam jakiegos dostawcy internetu w prywatnym mieszkaniu w Sopocie - tylko...
~micola
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

odsprzedam tbs do odsprzedania kawalerka na Oruni Górnej, wszelkie pytania i szczegółowe...
antonina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 września 2008

Sprzedam mieszkanie Witam! Mama do sprzedania mieszkanie w Pruszczu Gdańskim, z powodu wyjazdu...
~mal
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 września 2008

ogrodzenie działki Witam. Muszę ogrodzić działkę z jednej strony - 15 metrów, w tym brama...
~anaasa
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 września 2008

CYKLINOWANIE Poszukuję rzetelnego i niedrogiego cykliniarza do starego ale dosyc dobrze...
~Kamila3105
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44605

postów

4759

wątków

do góry