Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szukam ekipy budowlanej na końcówkę siepnią/początek września...PILNE!!!!!!!!!!! Poszukuję ekipy budowlanej do budowy domu jednorodzinnego. Rozpoczęcie prac...
RoDka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 maja 2008

szykam mieszkania morena (wynajem) Szukam mieszkania (do wynajęcia) na morenie dla matki z dzieckiem 5letnim,...
dasolo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 lipca 2008

mieszkanie na poddaszu-poradźcie Witam. Planuję kupić niewielkie mieszkanie na poddaszu w stosunkowo nowym...
florist
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lutego 2008

Przedstawiciel handlowy UPC ? Witam !!! Poszukuje kontaktu z przedstawicielem handlowym UPC w sprawie...
AgusiaGda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

plyta gazowa Chciałabym zapytać czy polecacie płytę gazową do zabudowy ceramiczną (jest...
lestek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 lipca 2008

rent a room for 4 persons I need to rent a room for 4 persons in Sopot/Gdynia (50PLZ for 1 person will...
vladus
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Szukam Mieszkania na Orunia Południe/Okolice Kupie mieszkanie, 2pok, Orunia-Południe/Okolice
dasolo
4

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

geodeta-pilne!!! Poszukuję geodety do wytyczenia działki, czy możecie kogoś polecić?
~malwinkak
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

Jakiego malarza polecacie? Zanim wezme kogos w ciemno chcialabym dowiedziec sie czy mozecie mi polecic...
~putrajaya
8

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 czerwca 2008

meble ratanowe Czy możecie polecić sklepy meblowe z ratanem?
~sarkozi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Szukam garażu - Pruszcz Szukam garażu do wynajęcia, ważne żeby miał prąd. Lokalizacja - najchętniej...
~luki
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

kupie mieszkanie poszukuje kawalerki 26-30 m2 w rejonie Żabianki, Oliwy, Przymorza, Wrzeszcza.
~dany
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 czerwca 2008

Inspektor nadzoru budowlanego - prośba o pomoc Za tydzień mam odbiór mieszkania - chcę wynająć inspektora nadzoru...
~aska . m f
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

kuchnia Ikea witam chcialam zapytac czy ktos zamawial moze meble w Ikei?jak z ich...
Monic82
10

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2008

wynajmowanie mieszkań Czy osoby wynajmujące mieszkania, to za przeproszeniem kompletnie już...
~yamia
9

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

SZUKAM SPRAWDZONEGO PARKIECIARZA Kupiłam mieszkanie z rynku wtórnego, w którym jest parkiet w całkim dobrym...
~Kamila3105
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 czerwca 2008

MIESZKANIE NA WAKACJE Witamy! Jesteśmy dwiema sympatycznymi studentkami, poszukujemy...
~ula i gosia
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 maja 2008

WYNAJĘCIE POKOJU 2-os na 4-6 lipca ????? Czesc Szukam gdzie można tanio wynająć pokój, mieszkanie w dniach 4-6 lipca...
~Cimon
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 czerwca 2008

ile za sprzątanie szukam pani do sprzątania mieszkania (bez prasowania), może macie kogoś do...
Anka77
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 maja 2008

projektowanie ogrodu - firma - wasze zdanie Proszę o kazdą opinię dot. projektowania ogrodu przez firmę. Mój mąz właśnie...
Dori
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44619

postów

4759

wątków

do góry