Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przyjmę pozostałości po budowie Przyjmę lub odkupię za niewielkie pieniążki pozostałości po budowie- pustaki,...
yecath
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

mieszkanie pilnie poszukuje mieszkanie kawalerke albo 2 pokoii nie drogo
dorotazab22
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

malowanie mebli Witam Obecnie mam generalny remont dużej kuchni z wymianą mebli i sprzętu...
blixa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 czerwca 2008

lokal socjalny witam mam pytanie czy ktos wie jak to jest z tymi lokalami socjalnymi?
monia84_
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 czerwca 2008

WYNAJMĘ SZUKAM DO WYNAJĘCIA NA DŁUŻEJ -(PONAD DWA LATA )MIESZKANIE DWUPOKOJOWE...
~beti61
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

Posrednika z licencją Pilnie Pilnie poszukuje posrednika z licencją w obrocie nieruchomosciami. kontakt...
~DanielS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

zamiana mieszkań komunalnych-ktoś korzystał??? jw. jak to wygląda,na jakich warunkach itp
bociany
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Mieszkanie w Tczewie - poszukuję! Poszukuję 2-pokojowego mieszkania w Tczewie, najlepiej Suchostrzygi lub Nowe...
Agata2209
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 maja 2008

szukam posadzkarza sprawdzoneg Szukam kogoś, kto położyłby mi podłogę w kuchni i na balkonie (płytki). Macie...
~Paulina1202
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Ogrodek dzialkowy w Sopocie lub okolice!! Poszukuje informacji ile kosztuje mkw ogrodka dzialkowego w Sopocie w Dolinie...
~putrajaya
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Przyjmę gru! jak w temacie! Pozdrawiam
apola
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 grudnia 2007

Odkupię KUCHENKĘ I LODÓWKOZAMRAŻARKĘ!!! Odkupię używaną kuchenkę i lodówkozamrażarkę! Ważne żeby były sprawne, może...
mmm-82
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 maja 2008

Przyjmę płyty chodnikowe oraz cegły z rozbiórki Jak w temacie. Jeśli macie zbędne płyty chodnikowe oraz cegły - chętnie...
AgusiaGda
9

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

Firma do sprzątnia małego osiedla Czy mozecie polecic firme ktora solidnie bedzie sprzatala male osiedle ( 24...
~Baki
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 maja 2008

Bitwy Pod Płowcami Gdańsk // Sopot ?? Witam jestem z kalisza latem wybieram sie do Sopotu a moji znajomi mieszkac...
~mattcardan
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Szukam majstra co położy płytki na balkonie Cześć, szukam kogoś kto by położył płytki na balkonie (gres) i za ile?
Ewela25*
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

Agenta nieruchomości z licencją zatrudnię Pilnie zatrudnie osobę z licencją posrednika w obrocie nieruchomosciami....
~DanielS
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 maja 2008

TBS Gdańsk MOTLAWA partycypacje odkupię. poszukuję mieszkania małego( kawalerka, lub 2 pokoje)
~ja22
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

transakcyjne ceny mieszkań Mam prośbę do osób które sprzedały lub kupiły w ostatnim czasie (w tym roku)...
~jaga2
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 maja 2008

budowa domu z drewna - firma hej, poszukuje sprawdzonej firmy budowlanej, ktora oferuje kompleksowe uslugi...
igrazka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44610

postów

4759

wątków

do góry