Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
parapety z klinkieru orientujecie się ile biorą za ułożenie 1m parapetu z klinkieru?
~iza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

Sprzedam bardzo ładne mieszkanko Zapraszam do zakupu mieszkania w Gdynia ul. Adm. J. Unruga - Obłuże Leśne!!!...
~~adam
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

kredyt mieszkaniowy a kredyt hipoteczny banki oferują kredyty mieszkaniowe badz hipoteczne jaka jest różnica pomiedzy...
kajagdynia
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

odbiór mieszkania - na co zwracać uwagę? witam:) za kilka dni odbieram swoje pierwsze własne mieszkanko i dlatego...
gusiula
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 października 2009

Sklep Komfort Rumia-podłogi i wykonawca Witam,wszystkich.Polecam obsługę sklepu, ale uważajcie na gościa,który będzie...
~Rumunia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

sosna patynowana??? czy ktos wie w jaki sposob osiagnas kolor sosny patynowanej(widzialam taki na...
~fly
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

PIECYK NAFTOWY czy ktoś korzystał z tego wynalazku ? czy się rzeczywiście sprawdza ? czy ma...
~kasik2006
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

ogrzewanie gazowe Witam, chcę wynająć mieszkanie o metrażu 60m2, lecz ogrzewanie jest gazowe,...
~Magda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

PODGREWACZ WODY mam pytanie, moze ktoś się na tym zna, albo ma rozeznanie.... mam w...
~kasik2006
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 października 2009

tynki wewnętrzne Co sądzicie o tynkowaniu i wylewkach o tej porze roku? Mam okna drewniane i...
~iza
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Uwaga, oszust - remonty wykończeniowe Witam, przestrzegam przed pseudo fachowcem od prac wykończeniowych -...
~Anna
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Projekty wnętrz Wykonuję projekty wnętrz , koncepcje/ kompleksowy projekt, wizualizacje,...
fraktaldesign
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Opłacanie Rachunków w PAF Witam! W dniach 26.08 i 02.09, opłaciłam rachunki w punkcie PAF-u, w Gdańsku...
~Oszukana przez PAF
9

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 października 2008

Mieszkańcy Zielonych Tarasów- zapraszam :) Witam, Jestem na etapie negocjowania umowy przedwstępnej z PB Projekt....
Tasia
14

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

my kupiliśmy ja z mężem również kupiliśmy mieszkanie na tym osiedlu w kamieniczce beta w...
~marzenka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

Sofa narożna-gdzie? Witam, szukam dużej, nowoczesnej sofy narożnej do kupienia na terenie...
~Damian
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

Klimatyzator z montażem typu split Witam,poszukuję sklepów, które prowadzą sprzedaż,serwis i montaż...
~Bob Budowniczy
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

POLECAM STOLARZA Polecam stolarza, który robi meble, drzwi, wieszaki, schody... po prostu...
~MADZ!A
4

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

raklamacja paneli czy ktoś reklamował panele w Komforcie? nie wiem jak się za to zabrać, może...
~karollav
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 października 2009

Biuro Anders w Gdańsku!!!! Uważajcie na biuro nieruchomości Anders w Gdańsku na ul...
~kawiak@rotmanka.pl
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44604

postów

4759

wątków

do góry