Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ROT-DOM proszę o opinie! Witam, zastanawiamy sie nad kupnem mieszkania na osiedlu ROT-DOM na Rotmance....
florist
0

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lutego 2008

Notariusz-Gdynia? Witam. Poszukuję taniego i dobrego notariusza. Proszę o namiary.Pilne!
Angel_28
1

dodano: 28 stycznia 2008

ile za m kw. cekolowania z malowaniem?? jaka jest mniej więcej stawka za metr kwadratowy cekolowania ścian z...
~andzior
4

dodano: 19 lutego 2008

Rzeczoznawca Witam:) Poszukuję sprawdzonego rzeczoznawcy od wyceny...
szanka
5

dodano: 12 lutego 2008

humostop witam:czy ktoś wie gdzie w 3mieście można kupic "humistop"? Bardzo proszę o...
~Atom
2

dodano: 14 lutego 2008

poszukuje stolarza mam problem,poniewaz wymiary pod drzwi pokojowe sa nierowne,w jednym o...
~Moyre
2

dodano: 5 lutego 2008

Odkurzacz Roomba - Czy ktoś go ma i jak działa? Witam, Czy macie odkurzacz Roomba? Ciekaw jestem jak działa i jak się...
djwodzirej
0

dodano: 14 lutego 2008

Gdzie wynająć mieszkanie w Gdyni Witam, prawdopodobnie początkiem czerwca przeprowadzę się do pracy w Gdyni....
~PePe
1

dodano: 13 lutego 2008

pomocy - od czego zacząć budowe domu??? Witam! mam pytanie od czego zacząc budowe domu jednorodzinnego na działce...
beatka7
6

dodano: 21 stycznia 2008

PEACH
1

dodano: 1 lutego 2008

Kamienica Piecewska na Morenie Witam, Mam pytanie do forumowiczów, czy ktoś z was interesował się może...
~gorgo
3

dodano: 15 października 2007

łazienka w skosach moze ma ktos jakies fotki malych lazienek na poddaszach? jak wygladalyby...
Madziulka
4

dodano: 11 listopada 2007

remont
0

dodano: 28 stycznia 2008

kredyt mieszkaniowy Witam, od kilku lat zajmuje się doradztwem kredytowym, chętnie odpowiem na...
doradcakredytowy
6

dodano: 14 stycznia 2008

KUpie lub przyjme szafki kuchenne stojace wynajmujemy mieszkanie i szkoda wydawac kasy na nowe jak i tak niewiem ile tu...
sylvia
2

dodano: 9 grudnia 2007

Oddam gazety o wnętrzach Witam, mam do oddania cały karton gazet z 2007 roku dot. wykończenia i...
effcia
5

dodano: 5 stycznia 2008

nowe mieszkanko Witam Czy ktos wie cokolwiek na temat developera ,,Activa,,.Buduja mieszkania...
~renata81
1

dodano: 6 stycznia 2008

Firma Lokum Czy ktoś już miał kontakt z tą Firmą? Ceny strasznie drogie.
~Majak
0

dodano: 8 stycznia 2008

podlaczenie kuchni elektrycznej witam potrzebuje elektryka z uprawnieniami i pieczatka do podbicia gwarancji...
adwokat
0

dodano: 6 stycznia 2008

_m_g
0

dodano: 3 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39294

4008

wątków

do góry