Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - ocena Pan Robert Krasnodębski wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem...
~Maciej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Cezary - ocena Poszukiwałem mieszkania poprzez różne agencje, Dom&House była jedną z nich....
~Cezary
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Robert Jaworski - ocena rzeczowo i profesjonalnie została Mi przedstawiona propozycja interesująca...
~Robert Jaworski
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Wojciech - ocena Pani Alicja Borowicz, jest osobą kontaktową, wykazała się bardzo wysokim...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Marta - ocena Niesamowite ułatwienie! Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług pośrednika,...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

JB - ocena Pełen profesjonalizm i efektywność! Polecam!
~JB
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Adrian - ocena Wynajem mieszkania. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, czyli tak jak...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Bogdan - ocena Bardzo dobry kontakt z biurem. Widać profesjonalizm i zaangażowanie...
~Bogdan
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 23 lutego 2024

Marek - ocena Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Aleksandrą Szarafińską z firmy...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Anna - ocena Polecam współpracę z Panem Konradem Matejek. Jego wiedza pozwala klientom...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Jolanta - ocena Bardzo, bardzo polecam współpracę z Panią Kamilą Bernad, która pośredniczyła...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2024

Wojtek Gniadzik - ocena Pełen profesjonalizm, duża elastyczność i świetne podejście. Dziękujemy Pani...
~Wojtek Gniadzik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Bożena - ocena Mieszkam za granicą więc postanowiłam oddać swoje nieruchomości do sprzedaży...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2024

Małgorzata Newton - ocena Bardzo dobra komunikacja, uczciwe i rzetelne podejście do pracy....
~Małgorzata Newton
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 28 stycznia 2024

Małgorzata - ocena Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Beatą Filipek. Pani Beata jest...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 stycznia 2024

Elżbieta - ocena Polecam współpracę z Panią Beatą Winkel reprezentującą Dom & House...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 stycznia 2024

Monika - ocena Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Joanna z pełnym zaangażowaniem...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Piotr - ocena Dziękuje za współprace i bardzo polecam Panią Ewe Zielińska podkreślając Jej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Kornelia Krajdocha - ocena Pani Natalia była bardzo pomocna i kompetentnie udzieliła nam pomocy.
~Kornelia Krajdocha
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 22 stycznia 2024

Stanisław - ocena Polecam firmę Dom&House, pełne zaangażowanie w sprzedaż działki,...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 stycznia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
342

postów

338

wątków

do góry