Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Rolety wykonane bez zastrzeżeń. Duży wybór tkanin. Realizacja w ciągu 7 dni....
~Mała
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Polecam - wymiana drzwi i renowacja futryn wątek zamknięty Już na etapie pomiaru widać fachowość i solidność. Pan bardzo miły i...
~A R Q
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

polecam wątek zamknięty I ja polecam firmę .
~I
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

expresowo wątek zamknięty Firma pewnie nie jest najtańsza ale ich fachowość..chyba są najlepsi w...
~mar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 maja 2014

POLECAM ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usługi (montaż drzwi Porta - stan deweloperski) -...
~Nagowski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

polecam wątek zamknięty Dawno nie spotkałem się z tak fachowym podejściem do klienta...polecam!
~NAWA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

ostrzegam wątek zamknięty Nie polecam, zamówienie daleko odbiegało od proponowanego mi w otrzymanym...
~piotr
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

sprawdzona firma - polecam !!! wątek zamknięty Hej. Polecam firmę . Dość duży wybór produktów, ceny umiarkowane.Drzwi Gerda...
~Konkol
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

ok wątek zamknięty Obsługa na poziomie - drzwi dopasowane idealnie / renowacja ościeżnic -...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

sprawdzona firma !!!! wątek zamknięty Wymiana okien przebiegła bardzo sprawnie. Ekipa dobrze zorganizowana montaż...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

Dobra firma polecam szczerze polecam wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem, firma nie jest jakaś potężna i ich lokalizacja...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty wykonali u mnie montaż drzwi z renowacją futryn oraz dwa okna . bez bałaganu...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

OKNA MONTAŻ - POLECAM wątek zamknięty Witajcie ! Nie często pisze opinie, lecz tym razem zadowolony jestem nie...
~IKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

OK wątek zamknięty Firma na poziomie! Zaproponowali rozwiązania o których konkurencja nawet nie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Wiecej takich firm ! wątek zamknięty Po przeczytaniu niżej napisanych opini zdecydowałam się właśnie na tą firmę....
~Aneta Nowicka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

POLECAM wątek zamknięty Wczoraj mialem montaz 5 drzwi wewnetrznych i jestem bardzo zadowolony. Pomiar...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Nie polecam wątek zamknięty Pan robiący pomiary robi wszystko powierzchownie i niedokładnie i to nie...
~Wojt
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

montaz drzwi i renowacja futryn wątek zamknięty Firma jak wiele inych lecz jednak bardziej na plus niz minus. Jestem...
~Ewa
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Fachowo Rzetelnie no i przede wszystkim NIEDROGO . FRN ;) wątek zamknięty Polecam ! Dobra firma i z tego co wiem wiele lat na lokalnym rynku....
~Janina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

jaknajbardziej polecam wątek zamknięty milo, sympatycznie, panowie od montażu kompetentni , polecam wszystkim ps. a...
~kasia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

60

wątków

do góry