Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia Pan Andrzej jest uczciwie człowiekiem i profesjonalnie podchodzi do swojej...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2023

Teresa - opinia Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona- pan Andrzej pośredniczył, w imieniu...
~Teresa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2023

Katarzyna - opinia Pan Andrzej to bardzo uczciwy profesjonalny i pomocny doradca w sprawach...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Yuliya Mastiaikina - opinia Jest nie tylko doskonałym specjalistą od nieruchomości, ale także...
~Yuliya Mastiaikina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Dariusz - opinia Pozytywny człowiek. Duża wiedza i kompetencje. Polecam bardzo mocno współpracę
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 marca 2023

Anna - opinia Polecam całym sercem współpracę z Panem Andrzejem - szybko, profesjonalnie,...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Maria - opinia Bardzo jestem zadowolona z Obsugi Pana Andrzeja.
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 listopada 2022

Dorota - opinia Serdecznie polecam pana Andrzeja, współpraca przebiegła rzetelnie, sprawnie i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Iwona - opinia Jestem zadowolonaza pomoc mi w sprzedanie mieszkania i poleca
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Michał - opinia Bardzo polecam firmę domin house Pana Andrzeja Pierzakowskiego. Facet...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Współpraca z panem Andrzejem to sama przyjemność :-). Profesjonalizm na...
~Ewa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 listopada 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Przyjemny i bardzo profesjonalny stosunek do klienta, bardzo polecam
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o zaangażowanie, profesjonalizm, szybkość...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2021

Damian K. - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Andrzejem, pełny profesjonalizm i...
~Damian K.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę, indywidualne podejście do klienta, tak trzymać;)
~Karolina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2021

Teresa i Marek Dymeccy - opinia wątek zamknięty Polecamy szukającym tego rodzaju usług. Pan Andrzej oprócz pełnego...
~Teresa i Marek Dymeccy
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Profesjonalne usługi, bardzo polecam
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Ponownie skorzystaliśmy z usług Pana Andrzeja. Rewelacyjne podejście i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Ola - opinia wątek zamknięty Polecam współpracę z Panem Andrzejem z całego serca ! Pomocny, kompetentny i...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Andrzejem. Profesjonalny, empatyczny,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry