Widok

Domovo

Domovo Jasień Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo dojechać można zarówno do Śródmieścia Gdańska jak i trójmiejskiej obwodnicy, a dalej w każde miejsce aglomeracji trójmiejskiej.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się dwa zagospodarowane zbiorniki wodne, które mogą stać się kierunkiem rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych.

Osiedle Domovo ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

komfort

"Inwestycja powstaje niedaleko głównych arterii komunikacyjnych Gdańska, dzięki czemu komfortowo dojechać można..." serio? korki coraz większe, bloków coraz więcej, w czym ten komfort się przejawia? jak coś tylko wydarzy się na obwodnicy to wszystkie te "główne arterie" są totalnie zapchane, a na drogach kocioł. ja żałuję zakupu mieszkania w tej lokalizacji. o smrodzie i spalarni śmieci to już nawet wspominać nie będę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

O czym ty piszesz ? widać, że nie mieszkasz tutaj.
Korki są niewielkie porównując Morenę czy Przymorze :D:D:D Hahaha Do centrum bez korków 15 minut, w korkach max 25minut. Wiem co piszę, bo jeżdżę codziennie. A śmierdzi tak samo jak w innych dzielnicach, więc bez hejtu. Piękne tereny rekreacyjne 2 stawy retencyjne, a w niedalekiej przyszłości największy park w mieście. Lepiej kupujcie teraz, bo to będzie najlepsza miejscówa w mieście :) a hejterom radzimy mieszkać dalej w domach z betonu z lat 70 i nie szczekać!
Miłego :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

Cóż za obiektywny i bezstronny komentarz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 25 minut

to wyjeżdżam z Rental Parku do skrzyżowania z Jabłoniową jak pojadę pod prund
he he

to ja - kurier DPD... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie cena tj nieruchomości ....zbyt wysoka. Ciasno jak cholera
Miejsce....takie sobie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

osiedle fajne ale dla mnie za wysoka cena i przekroczyło budżet, uważam że to jest dobry moment na zakup mieszkania na przykład na osiedlu przystań letnica, tam trochę taniej a lokalizacja też niezła
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widać, ze marketing szeptany

Porównywanie mieszkania a szereg? Bardzo fajna krypto reklama letnicy :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahah

Umawiajcie się z agentami nieruchomości o 8:00 rano od poniedziałku do piątki na obiekcie - zobaczycie te ich "15 minut do centrum" chyba, że wynegocjujecie drona albo helikopter do tej chawiry :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przyszli mieszkańcy

Sa tu może jacyś ludzie co zakupili lokum w Domovo?
Jakie są wasze doświadczenia i wrażenia?
Może jest jakaś grupa na fb?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa

Grupa fb już powstaje, zapraszamy przyszłych mieszkańców "Osiedle Domovo - Gdańsk"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry