Widok

Don Bucefalo

Don Bucefalo Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Don Bucefalo.
Don Bucefalo
Antonio Cagnoni

Opera komiczna, którą Antonio Cagnoni napisał w wieku 19 lat. Zapomniany na długi czas, Cagnoni powraca dziś do kanonu jako inspirator wielkich swego czasu (Verdi, Rossini). Don Bucefalo to opera o operze, spektakl o spektaklu, muzyczna satyra na gusta XIX-wiecznych kompozytorów. Uwspółcześniona wersja komedii nie traci humorystycznych walorów, a temperatura ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu znowu Szkotak? Znajomy Wiczy-Pokojskiego będzie miał tu monopol?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy widziałbyś na stanowisku dyrektorskim osobę, która nie zawarła nigdy bliższych znajomości w branży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja się nie mogę doczekać!! Ostatnio byliśmy na Traviacie i bardzo nam się podobało!!

Piękny głos Joanny Woś i jej kreacja świetnie sprawdziły się w roli Violetty! Brawo!! Owacje na stojąco mówią same za siebie, a nie często jesteśmy świadkami gromkich braw w Operze Bałtyckiej. Wiadomo, klasyka zawsze się sprawdza, ale nietypowe opery też są interesujące i mimo niekoniecznie udanych poprzednich propozycji typu: kontrowersyjna Olga czy Wieczór Latynoamerykański z równie trudną w odbiorze Anną Frank, spodziewam się udanej premiery Don Bucefalo. Trzymam kciuki za twórców!! Powodzenia!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Traviata

Amatorka Potworka była na Traviacie i śpiewała Joanna Woś. W którym roku ?
Boże idziecie na spektakl i nie wiecie kto śpiewa ? Porażka......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Porażka?? Czyja??

Nie moja. Faktycznie, nazwisko błędne. Przepraszam. Wyświetliło się, zdaje się, na stronie opery jako pierwsze. Teraz spojrzałam na datę i faktycznie była to obsada z 2011 roku:) Mój błąd. Niedopatrzenie. Przepraszam najmocniej raz jeszcze i od razu przyznam się bez bicia, że zazwyczaj nie znam nazwisk artystów występujących w operze ( niestety moi znajomi również nie znaj ą nazwisk muzyków) Skoro uważa Pan to za porażkę to przykro mi, ale tak niestety jest. Nie każdy kto idzie na spektakl zna obsadę. Proszę się nie załamywać, ale takie są fakty. Nie odbiera nam to w żaden sposób doznań. Jeśli jest Pan nadal zaskoczony to może warto przeprowadzić ankietę wśród publiczności? Z pewnością tylko garstka melomanów czy znajomych będzie znała nazwiska artystów. Proszę się nie załamywać, ale tak jest. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę:)) PS Do zobaczenia gdzieś w operze;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Traviata

Rozumiem i Pozdrawiam. Do zobaczenia w Operze .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udany wieczór

Jak dla mnie majstersztyk! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Pan Disney zaprasza (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Pan Disney zaprasza . "Pan Disney Zaprasza" Zapraszamy już od kwietnia na...

Wielkie ciasto (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wielkie ciasto . Wielkie ciasto Inspirowane opowiadaniem J.R.R Tolkiena...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

do góry