Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
J&R - opinia wątek zamknięty Rzeczowo, sprawnie i kompleksowo. W każdym czasie można liczyć na pomoc p....
~J&R
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Przemysław - opinia wątek zamknięty Polecam Pana Radosława. Rzetelna i fachowa obsługa.
~Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty W 100% polecam współpracę z Panem Radosławem. Nieoceniona pomoc w uzyskaniu...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką uzyskałam od Pana...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Od pierwszego kontaktu do finalizacji umowy kredytowej mogłem liczyć na...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Pan Radosław wzorowo przeprowadził mnie przez proces kredytowania i udzielił...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Seneka - opinia wątek zamknięty super-profesjonalny ekspert kredytowy, nic nie narzuca, indywidualizuje...
~Seneka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Tomasz - opinia wątek zamknięty Wszystko sprawnie bez problemów polecam wszystkim
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Pan Radek pomógł mi w ciężkiej sytuacji z innymi złymi kredytami. Fachowiec...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Radosława, dobra,fachowa,szybka obsługa. Jak kredyt to...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Anna i Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko zgodnie z opisem. Duża i bardzo dobra pomoc. Polecamy!
~Anna i Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa pomoc, indywidualne podejście do klienta. Szczerze polecam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Andrzej - opinia wątek zamknięty Mistrz w swoim fachu.Polecam pełen profesjonalizm.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

maciej p - opinia wątek zamknięty Świetny doradca pod każdym względem! Indywidualne podejście, ogromna wiedza i...
~maciej p
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Żaneta - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie przygotowane spotkanie i oferta. Dziękuję
~Żaneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Asia - opinia wątek zamknięty Polecam korzystanie z usług kredytowych Pana Radka. Świetny kontakt,...
~Asia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Anna Borchardt - opinia wątek zamknięty Polecam. Współpraca z Panem Radosławem to czysta przyjemność. Bardzo mocno...
~Anna Borchardt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam usługi. Profesjonalne doradztwo
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście do klientów !! Polecam serdecznie
~Emilia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Jacek - opinia wątek zamknięty Profesjonalne i bardzo uczciwe podejście
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry