Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mycie okien wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, terminowość, czystość , chłopaki przyjechali na czas -...
~Anna Sz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Mycie witryn w moim niewielkim sklepie wątek zamknięty Z racji wieku zadzwonilem do Dr CLEAN żeby pomogli mi i umyli spore szyby w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 listopada 2016

Sprzątanie samochodu wątek zamknięty Ostatniego razu pierwszy raz korzystalam z usług firmy sprzatajacej....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Czyszczenie dywanów wątek zamknięty Zamówiłam usługę prania dywanów i mycia okien po remoncie mieszkania. Jestem...
~Malina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 października 2016

Dobry serwis i mila obsluga wątek zamknięty Firma Dr Clean zdecdowanie spelnila oczekiwania. mieszkanie dokladnie...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

solidnie wątek zamknięty Polecam wszystkim, bardzo soldna firma. Kulturalna , bezproblemowa i...
~Hania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 lipca 2016

Bardzo dobra firma wątek zamknięty Dzisiaj wykonywała firma u mnie czyszczenie dywanu. Jestem bardzo zadowolony....
~Szymon
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Super! wątek zamknięty Efekt prania narożnika, ekstra ;) Pracownik bardzo kulturalny i uprzejmy....
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Rewelacyjni w kryzysowych sytuacjach wątek zamknięty Korzystałem z usługi w nagłej sytuacji. Mieszkam na parterze i po powrocie z...
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Moja opinia wątek zamknięty Super ! Nowa firma, chłopaki starają się jak mogą. Wszystko wykonali w czasie...
~Daniello
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Mebelki jak nowe :) wątek zamknięty Zamówiłam usługę prania tapicerek oraz wykładziny w domu. Jestem zadowolona z...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Pranie parowe wątek zamknięty Po godzinie od telefon Pan zjawił się u mnie w domu, pracę wykonał rzetelnie...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Opinia o firmie wątek zamknięty korzystałem z ich usług 2 razy i na tym na pewno się nie skończy:) Ekipa...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Jestem zadowolona ! wątek zamknięty Punktualnie, solidnie i uczciwie. Cena adekwatna do jakości usługi. Panowie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry