Widok

Dr Jekyll i pan Hyde to ja

W dzień bardzo intelektualna praca za biurkiem i rozmowy z zagranicznymi kontrahentami. Mam nadmiarową kasę.
Wieczorami w weekendy staję się Hyde'em i wypuszczam się na miasto na całe noce.
W zakamarkach Trójmiasta poznaję piękne kobiety o idealnych ciałach.
Mówię im, że są dla mnie przeznaczone.
Cały drżę w tych mrocznych zaułkach. Londyn, Gdańsk, co za różnica.
Dziewczęta boją się mnie trochę, lecz koniec końców namawiam je na spotkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mają 17-21 lat, są wesołe, bystre, licealistki lub studentki. Oszałamiają mnie swoimi uśmiechami, sukienkami, opaleniznami, zalotnością, radosną dziewczęcością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczęta, macie pecha natrafiając na mnie, ale cóż poradzimy na zrządzenie losu.
Jesteście super, ale poznałem też przelotnie w pracy kilka cudzoziemek, i dzięki nim wszedłem na wyższy poziom - wy aspirujecie do takiego wyrafinowania, a dla nich to naturalna codzienność. Wiem, że nie powinienem zadawać się z cudzoziemkami, one jednak doceniły moje walory. Są jak skała, tak pewne siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że przyciąga mnie pewien określony typ dziewczyny, nie tyle chodzi o poglądy, co o wyraziste rysy, śmiałość, pewną natarczywość.
Gdy macie jakieś problemy, nie jestem tym, który was z nich wydobędzie, nie liczcie na to. Mogę was tylko wesprzeć psychologicznie.
To smutne, ale sytuacja nie zmieniła się od dwóch lat, odkąd poznałem większość z was. Teraz zbliżam się do trzydziestki.
Wiecie, że to ja płacę, lubię was karmić i poić.
Wiele wspólnie spędzonych radosnych chwil.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli,że narazie co? Posucha?
Zero tabunów napalonych kobiet więc na forum siedzisz i "narcyzujesz" (neologizm) mitomanie?
Nie masz ty czasami brata o pseudonimie Sadyl?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To wszystko szczera prawda.
Pewnego dnia (wieczoru) spotkasz niektórych z nas i uwierzysz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile was już było? Cztery moje ulubione, z którymi spotykam się tak często. Wiele mniej mi znanych.
To mój tajemny wieczorny świat.
Ja jestem waszym Słońcem, a wy moimi satelitkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasem nie mogę uwierzyć, że jesteście rzeczywiście dostępne.
Chyba śnię, spełnienie moich najskrytszych pragnień jest fizycznie możliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przez cały roboczy tydzień fantazjuję na temat następnego weekendowego spotkania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...boże...widzisz to i nie grzmisz.... Ehh
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty, Ciacho, może też dołączysz do naszej gromadki, ale ciebie znam dopiero od tygodnia.
Musisz spełniać pewne warunki, jedna z dziewcząt wszystko ci wyjaśni, umówię was w Coolturze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja to podziękuję, sama się z gromadki wykluczę xD

Cooltura spoko miejsce tak nawiasem mówiąc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze do tego nie dorosłaś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciacho... jak widać na zdarzeniu z pr. gda. nie wszyscy mają rozum na swoim miejscu :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem o waszych grzeszkach. Że obmawiacie mnie i że urządzacie sobie bibki z koniakiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale i tak was lubię najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często myślę, co akurat robicie, kiedy się nie spotykamy. Wasze kursy prawa jazdy, fitness, zajęcia z baletu.
Lubię wiedzieć, po co sięgam, gdy na przykład sięgam po camembert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja trafiłem dobrze, bo Słowianki są naprawdę najlepsze na świecie, a może konkretnie Polki. Latynoski są niezłe, ale nie doceniacie samych siebie. Podobno macie kompleksy niedostatków urody. Macie w sobie jakiś entuzjazm, pozytywną energię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Germanki są OK, czuje się tę wyższość rasową. Angielki OK w taki konserwatywny sposób. Francuzek nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znacie zasady:
Wszystko nagrywam moją kamerą.
Ja jestem w masce i dziewczyna jest w masce. Nie rozmawiamy, co najwyżej ja mówię, co będzie się działo.
W pierwszej fazie unikamy bezpośredniego fizycznego kontaktu. W praktyce 10-minutowy striptiz.
Ja lubię patrzeć. Lubię ładną bieliznę. Może być czarna, ale też szalona i kolorowa.
To praktycznie jak pozowanie artyście.
Czasem rozciąga się to do pół godziny.
Potem przystępujemy do fazy drugiej, której szczegóły znacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajne paznokcie też lubię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię złocistą opaleniznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś charakterystyczne tatuaże możecie zasłonić. Nagrania tylko do mojej prywatnej kolekcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faza druga to oczywiście uczta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś zdradzę wam sekret: również mniej więcej od dwóch lat spotykam się z kobietą w moim wieku, 28 lat. Jest bardzo słodka i namiętna i naprawdę planujemy wspólne życie we dwoje. W lecie wybieramy się do Andaluzji. Jest taka jak wy, tylko trochę dojrzalsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. sprawa waszych amerykańskich wiz.
Coś tam komuś wspomniałem, ale za bardzo nie mogę naciskać, niepotrzebnie się tak napaliłyście na te Stany.
To jest taka sprawa, że mnie ktoś trochę pomaga, a wy byłyście takie natarczywe.
Więc faktycznie jakby ponad waszymi głowami dogadaliśmy się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudzoziemki znam od kilku lat, ale przyjeżdżają tu dwa razy w roku, poza tym tylko wideokonferencje, a z wami wszystkimi spędziłem mnóstwo czasu sam na sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie trzymacie dobry, wysoki poziom. Fizycznie, intelektualnie, podróżniczo.
Przyjemne z was nastolatki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że to kontrowersyjny temat, kontakty z cudzoziemkami.
Ktoś pisał, że w latach 70. Szwedki ruszały w Polskę i poznawały chłopców na polach campingowych.
Zdarzają się żony cudzoziemki z Zachodu, raczej w dużych miastach i gdy facet jest prominentem.
Te, które poznałem, to typ taki bardziej atletyczny, bardzo atrakcyjne.
Pewne swojej atrakcyjności, wciągają mężczyznę z "rasy niższej" do zabawy na swoim poziomie.
Są bardzo figlarne i wiedzą, jak korzystać z życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te cudzoziemki są wspaniałe, niestety wyjechały już i tak szybko nie wrócą.
Spędziłem z nimi fantastyczne chwile.
To nasza trudna polska rzeczywistość czyni nas szorstkimi i mało radosnymi.
Ja dużo czytam Businessweeka i takich czasopism i przez to wzniosłem się na wyższy poziom.
Właściwie żadna z nich nie była czystą Germanką, ta rasa chyba słabnie. Globalizacja.
Więc żyjąc w tej trudnej rzeczywistości, stałyście się szorstkie albo zdołowane, mało delikatne, trochę takie męskie.
Może w Polsce jest teraz denna atmosfera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudzoziemki są bardzo dziewczęce, powiedziałbym, bardzo kobiece. Oczywiście są zbyt delikatne na nasz kraj.
Uważam, że jeśli mają własnych mężczyzn na swoim poziomie, to powinny się ich trzymać.
Lubią wyjazdy do obcych krajów, zagranicznych mężczyzn. Ich marzenia są takie pozytywne: pokój na świecie, zachody słońca, zwierzątka, dzieci, dobra zabawa bez ekscesów. Trochę dobrego alkoholu. Ładne nowoczesne budynki, ładne krajobrazy. Pewien taki dystans do samej siebie: jestem właściwie taka zwyczajna, mam różne niedoskonałości.
Lubią oczywiście kasę, ładne ubrania, dobre perfumy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmień dilera
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

leki odstawił
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Zarabianie? (5 odpowiedzi)

Poniżej przedstawiam szczegóły dotyczące pracy, której ofertę dostała moja nastoletnia córka....

HOBBY,hobby,hobby... (17 odpowiedzi)

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.

do góry