Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K Szatkowska - opinia wątek zamknięty Operacja redukcji piersi miała miejsce w listopadzie 2021r. Jestem bardzo...
~K Szatkowska
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Jaroslaw Błaszczuk - opinia wątek zamknięty W 2020 roku miałem zabieg zmniejszenia powiek górnych. Wszystko przebiegło od...
~Jaroslaw Błaszczuk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Doktor! Przeszłam 3 miesięcy temu korektę...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 grudnia 2021

Alicja z UK - opinia wątek zamknięty 19 lipca mialam operacje podniesienia biustu z powiekszeniem Jestem bardzo...
~Alicja z UK
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 października 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Pani dr jest profesjonalistką w tym co robi i fantastyczną osobą. 19 lipca...
~Natalia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Barbara - opinia wątek zamknięty U dr Kondej wykonywałam korektę górnych powiek. Zabieg był o tyle...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Wioletta - opinia wątek zamknięty Chciałbym podziękować Pani dr Kondej. Dzięki niej widzę w pełni otaczający...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

Angelika - opinia wątek zamknięty Pani doktor wykonała u mnie zabieg korekty uszu, z efektu którego jestem...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Stefi - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Świetna atmosfera u pani doktor...
~Stefi
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

alicja - opinia wątek zamknięty U dr Kondej wykonywałam korektę odstającego ucha :) Zabieg jak i...
~alicja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 maja 2021

Aga B. - opinia wątek zamknięty W listopadzie moja córka (9 lat) przeszła zabieg korekty odstających uszu....
~Aga B.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Do Dr Kondej umówiłam się z zamiarem korekty powiek górnych, o czym od lat...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

A.U.G. - opinia wątek zamknięty U drKondej poddałam się zabiegowi wypełniania bruzd nosowo-wargowych i linii...
~A.U.G.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 stycznia 2021

Marta - opinia wątek zamknięty Termin operacji zarezorwowałam rok wcześniej ponieważ nie mieszkam w Polsce i...
~Marta
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Dr Kondej - bardzo profesjonalna i miła Pani doktor....
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Bogusia - opinia wątek zamknięty Dr. Kondej została mi polecona przez okulistę. Umówiłam się na konsultacje na...
~Bogusia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Zabieg plastyki brzucha u dr Kondej został wykonany w miłej i profesjonalnej...
~Patryk
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Dr Kondej wykonała u mnie poprawkę po innym lekarzu powiek górnych oraz...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Marianna - opinia wątek zamknięty Miałam wielkie szczęście ze trafiłam do Pani dr Karoliny Kondej. Brak mi słów...
~Marianna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Od 7 dni jestem szczęśliwa posiadaczką pięknego biustu za który dziękuje Pani...
~Marzena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry