Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata - opinia wątek zamknięty Jestem kilka tygodni po zabiegu powiększania biustu (implanty okrągłe, poj....
~Beata
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Miałam wykonaną korektę uszu u Pani Doktor Karoliny Kondej. Z zabiegu jestem...
~Jola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Gdynia, Iwona lat 46. U Dr Kondej mialam wykonywany zabieg korekty powiek...
~Iwona
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty U Dr. Kondej miałam wykonywaną operację podniesienia piersi. Tak jak kiedyś...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Ona 30 - opinia wątek zamknięty Od miesiąca jestem szczęśliwą posiadaczką pięknego biustu(implant 300ml pod...
~Ona 30
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Bardzo długo szukałam dobrego chirurga, który miał bardzo dobre opinie jeśli...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 grudnia 2019

Guzek na nosie wątek zamknięty Nasz syn (17 l). miał na samym czubku nosa paskudnie wyglądający czarny...
~Sylwester Żurawski
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 listopada 2019

Korekta uszu wątek zamknięty Miałam wykonywaną korektę uszu. Jedyne czego żałuję to to że tak długo...
~Kinga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Powiększenie piersi implantami wątek zamknięty Od dwóch tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką piersi:D i to jakich:D...
~szczęśliwa posiadaczka biustu
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2018

Powiększenie biustu. wątek zamknięty Polecam! Jestem 4 miesiące po zabiegu, wszystko wygląda bardzo naturalnie,...
~Paulina
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2018

Korekta nosa wątek zamknięty Dr. Kondej była pierwszym lekarzem do, którego zgłosiłam się na konsultacje....
~Weronika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Korekta nosa wątek zamknięty Gorąco polecam dr Kondej !!! Jest to świetna specjalistka z zakresu chirurgii...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

polecam! wątek zamknięty Pani Doktor Kondej jest po prostu wybitna w swojej specjalizacji. W maju...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 marca 2019

Przeszczep tkanki tłuszczowej wątek zamknięty Super profesjonalnie. Wspaniały efekt. Sam zabieg był dla mnie bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

lifting twarzy, liposukcja podbródka - 10 lat w 2,5 godziny ;-) wątek zamknięty Dwa miesiące temu poddałam się zabiegowi liftingu twarzy, u Pani Dr Kondej....
~odmieniona
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Dr. Kondej odmieniła moje życie wątek zamknięty Bardzo długo szukałam, odpowiedniego specjalisty. Jeździłam wręcz po Polsce...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 stycznia 2019

Korekta płatków uszu wątek zamknięty Dr Kondej dokonała u mnie korekty płatków uszu. Bezboleśnie, profesjonalnie i...
~Lena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

plastyka powiek - rok po zabiegu wątek zamknięty Jestem rok po zabiegu, w mojej ocenie nic się nie zmieniło, jestem naprawdę...
~Ela K
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

bardzo rzetelnie wątek zamknięty Chciałabym szczerze polecić wizytę u dr Kondej. Tak sympatycznego lekarza,...
~housebalami
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Plastyka nosa i ust wątek zamknięty Usta, a właściwie górna warga i nos od zawsze były moim ogromnym kompleksem....
~Dominika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry