Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Korekta uszu wątek zamknięty Pod koniec lipca miałam przeprowadzoną korektę uszu u Dr. Kondej. Jestem...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 września 2018

korekcja powiek wątek zamknięty Od 8 lat mieszkam w Anglii wiec opinii o Dr. Kondej musialam szukac w...
~beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Upragniona operacja nosa wątek zamknięty Jestem 2 miesiące po wymarzonej operacji mojego kulfona :) Od kiedy pamiętam,...
~Ola
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2017

Korekcja opadających powiek wątek zamknięty Opadające powieki od zawsze były moim kompleksem, aż pewnego dnia dojrzałam...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Korekta ucha wątek zamknięty Byłam wcześniej na konsultacji u innego chirurga, lecz nie wzbudził mojego...
~diana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Plastyka powiek,lft brwi wątek zamknięty Pani Doktor jest bardzo konkretna osoba, ogromne doświadczenie i wiedza...
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Korekcja uszu wątek zamknięty Minęły prawie 2 miesiące od zabiegu korekcji uszu. Jestem zachwycona zarówno...
~Kasia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Kwas hialuronowy - twarz wątek zamknięty Długo zwlekałam z podjęciem decyzji o wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w...
~kobieta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Całkowita operacja nosa wątek zamknięty Już po wstępnej konsultacji nie miałam złudzeń, że dobrze wybrałam decydując...
~Tonia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

Plastyka powiek wątek zamknięty Gdybym miała jeszcze raz podjąć decyzję o poddaniu się zabiegowi plastyki...
~Ania
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Gorąco polecam! Plastyka powiek i brwi. wątek zamknięty Przez wiele lat zastanawiałam się nad usunięciem nadmiaru skóry z...
~Iwona
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Korekta uszu wątek zamknięty Dwa miesiące od korekty uszu mogę stwierdzić że mimo wielu obaw była to...
~Paula
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

Korekcja uszu wątek zamknięty Szczerze polecam dr Karolinę Kondej! To naprawdę wspaniały lekarz,...
~Jowita
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

100% zadowolenia wątek zamknięty Profesjonalna, miła obsługa. Zminimalizowany stres dzięki odpowiedniemu...
~BR
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Chirurgia plastyczna powiek wątek zamknięty Pani Doktor w bardzo profesjonalny sposób podchodzi do pacjentów, ma...
~Doris
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 stycznia 2018

Usunięcie znamienia wątek zamknięty Przeszłam zabieg usunięcia pieprzyka z płatka nosa. Jedyny niepokój...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Plastyka powiek wątek zamknięty Gorąco polecam dr Kondej, jej opanowanie i fachowość. Zabieg był...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Operacja powiększenia piersi wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor idealnie dobrała rozmiar biustu do...
~Ola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Polecam dr Karolinę Kondej wątek zamknięty Polecam , niesamowita precyzja, doskonałe fachowe porady, przesympatyczna...
~Hanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Korekta uszu wątek zamknięty Witam, w styczniu 2017 Pani dr. Karolina Kondej przeprowadziła zabieg korekty...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry