ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paula - opinia wątek zamknięty Pani doktor prowadzi mnie od 10 lat, jako pierwsza i jedyna uregulowała moje...
~Paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2020

Najlepszy endokrynolog i ginekolog!! wątek zamknięty Do dr Kowalewskiej chodzę od wielu lat. Nigdy nie zmieniłam lekarza, ponieważ...
~A.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 czerwca 2019

Jestem szczęśliwą mamą!!!!! wątek zamknięty Już kiedyś pisałam opinię Pani Doktor, ale i tym razem muszę...
~Janka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 czerwca 2019

Staroródka - opinia wątek zamknięty Polecam Panią doktor, bo patrzy na pacjentkę kompleksowo i wielopłaszczyznowo...
~Staroródka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

dr Agnieszka Kowalewska wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Doktor wszystkim pacjentkom borykającym się z...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Polecam gorąco wątek zamknięty Pani Doktor jest doskonałym fachowcem. Przez 15 lat nikt inny nie potrafił mi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Serdecznie polecam!! wątek zamknięty Do Pani dr trafilam przypadkowo i to byl najlepszy przypadek w moim życiu.Po...
~Zaneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lutego 2018

Nie było szans wątek zamknięty Dokonała niemożliwego. Wyciągnęła mnie z głębokiej niedoczynności tarczycy i...
~Aaa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Rewelacja dla rodziny wątek zamknięty Pani doktór patrzy na pacjenta całościowo, zwracając uwagę na różne symptomy...
~MW
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Jako rodzynek i bez doświadczeń z problemami ginekologicznymi oraz...
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Do dr Kowalewskiej - Włas chodziłam jeszcze jak miała gabinet we Wrzeszczu....
~Ciężarna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Wspaniała pomoc w leczeniu tarczycy! wątek zamknięty Trafiłam do doktor z problemami z tarczyca i mocno wypadającymi włosami....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2017

POLECAM ! wątek zamknięty Dr Agnieszka to najlepszy lekarz ginekolog i endokrynolog na jakiego mogłam...
~Ola F
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem dojrzałą kobietą, od kilku lat leczę się u Pani Agnieszki...
~Ewa 60 lat
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Lepiej nie mogłam trafić ! wątek zamknięty Dr Agnieszka to niezaprzeczalnie lekarz, na którym można w 100 % polegać....
~Karolina N.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Wiedza,inteligencja i rozsądek. do tego ogromne doświadczenie i holistyczne...
~Ewa Truszkowska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Rewelacyjna! wątek zamknięty Wspaniały lekarz. Po kilku latach błąkania się po wielu gabinetach...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem pacjętką od 3 lat i mogę stwierdzić, że pani Agnieszka jest lekarzem z...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2017

Doktor godna polecenia! wątek zamknięty Do Doktor Agnieszki trafiłam z polecenia od innego Doktora i od 6 lat...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Jestem pacjentka doktor Agnieszki od ponad 13lat. Gorąco polecam doktor...
~Joanna Myszkier
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

139

wątków

do góry