ISPL dr n. med. Agnieszka Kowalewska

Ginekolodzy USG Endokrynolodzy

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 8/50

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam i dziękuję! wątek zamknięty Do Pani Doktor Agnieszki Kowalewskiej-Włas trafiłam na pierwszą w swoim życiu...
~Aggg
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Polecam gorąco wszystkim pacjentkom. Przesympatyczna Pani Dr. z bardzo dużą...
~Joanna Winiarczyk
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 marca 2010

Ginekolog godny polecenia wątek zamknięty Bardzo dlugo szukalam ginekologa na moja pierwsza wizyte u tego specjalisty....
~Iza P.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

REWELACYJNY LEKARZ!!! wątek zamknięty Do gabinetu pani dr A.Kowalewskiej-Włas trafiłam w celu zrobienia badania usg...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

REWELACJA!!! wątek zamknięty to już nie pierwszy raz jak trafiłam do Pani Agnieszki i jestem bardzo...
~Emilka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 września 2009

można mieć zaufanie wątek zamknięty Trafiłam do gabinetu dr A. Kowalewskiej-Włas po wielu latach ciągnących się...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2009

Polecam z całego serca wątek zamknięty Rewelacyjna i niezwykle kompetentna Pani Doktor. Dzięki niej właśnie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

...dzięki pani doktor mam wspaniałego synka... wątek zamknięty Polecam panią doktor Agnieszke Kowalewską - Włas. Miła, sympatyczna,...
~Kasia Diana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2009

rewelacyjny lekarz wątek zamknięty U Pani doktor leczę się od kilku lat, dzięki niej przetrzymałam trudną ciążę...
~Maja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Polecam Panią doktor jako specjalistę i człowieka. Sposób podejścia do...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 maja 2009

bardzo polecam wątek zamknięty Polecam Panią doktor jako specjalistę i człowieka. Sposób podejścia do...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 maja 2009

polecam wątek zamknięty Do pani Kowalewskiej trafiłam zupełnie przypadkiem, kiedy mój ginekolog...
~mamusia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

POLECAM wątek zamknięty Profesjonalne a zarazem miłe podejście do pacjenta. Kompleksowe i nowoczesne...
~Dagmara K.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 lutego 2009

Polecam wątek zamknięty Pani Agnieszka jest rewelacyjna i ma podejście do pacjenta:)
~lindsay
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lutego 2009

SPRAWDŹ SAMA wątek zamknięty witam, chciałam przestawić swoje zdanie na temat Pani Dr. Wizyta moja odbyła...
~iwona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lutego 2009

Magda - opinia wątek zamknięty Pani dr leczyla mnie z 4 miesiace i stwierdzilam, ze juz szkoda mi pieniedzy...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 lutego 2009

Gosia - opinia wątek zamknięty rewelacja:) jeśli w takich kategoriach można ocenić wizytę u ginekologa, to...
~Gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2008

POLECAM wątek zamknięty Dziękuję, dziękuję, dziękuje! Brak mi słów by wyrazić swoje zadowolenie. W...
~Marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 października 2008

Polecam! wątek zamknięty Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna, poświęciła mi tyle czasu, ile...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 września 2008

asia_9 - opinia wątek zamknięty Pani doktor podeszla do mnie dosc obojetnie, prawda jest ze napoczatku...
~asia_9
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

139

wątków

do góry