Drausal Salon Urody

Salony kosmetyczne Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 739/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Makijaż brwi na najwyższym poziomie, polecam każdemu, oczekiwany efekt, miła...
~S.Kaminska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Pani Magda wątek zamknięty Zdecydowałam się na trwały makijaż brwi u Pani Magdy. Serdecznie polecam !!!...
~Marta Prądzińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Makijaz permanentny brwi wątek zamknięty Zachęcam do zrobienia sobie makijażu permanentnego w Drausal u Pani Magdy....
~Anita K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Fantastyczny salon !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim serdecznie. Cudowna , profesjonalna obsługa. Robilam...
~Anitulek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

Luksus dla każdego wątek zamknięty Serdecznie polecam Salon Urody Drausal. Idealne miejsce na relaks i chwilę...
~Laura
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Makijaż permanentny z klasą wątek zamknięty Wczoraj poddałam się po raz pierwszy zabiegowi makijażu permanentnego brwi....
~Laura
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Najlepszy salon w jakim byłam! wątek zamknięty Do salonu Drausal trafiłam z polecenia przyjaciółki, która od dawna...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Brwi permanentne wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi Magdy, która wykonała mi makijaż...
~Lilianna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Polecam wykonanie makijażu permanentnego w salonie Drausal. Jakość usług na...
~Justyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

bardzo miło, ale dla mnie za drogo wątek zamknięty za zabieg na twarz, hennę i maseczkę na dłonie zapłaciłam 500 zł. To trochę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 listopada 2013

Jeszcze tu wrócę ! wątek zamknięty Byłam raz na zabiegu na twarz i z całą pewnością mogę powiedzieć, że będę tu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Zadowolona wątek zamknięty Jestem stala klientka tego salonu.Bardzo lubie tam chodzic,gdyz atmosfera...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Polecam makijaż permanentny! wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego moje kreski, wykonane ręką...
~Kamila
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Warto! wątek zamknięty Namówiła mnie znajoma i żałuję, że tak późno dałem się przekonać....
~depron
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2013

Doskonały makijaż permanentny! wątek zamknięty To jest mój kolejny makijaż, ale kreski na powiece i usta dopiero u pani...
~Ela
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Najlepszy! wątek zamknięty Pani Monika u której byłem na zabiegu kwasami poinformowała bardzo dokładnie...
~gdanszczanin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 lutego 2013

Sposób na piękniejsze jutro ;) wątek zamknięty Polecam ten salon dla kobiet,które w profesjonalny sposób chcą zadbać o swoją...
~Alicja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

suuuuper wątek zamknięty To jest moje miejsce. Polecam ten salon każdemu
~marlena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Maja wątek zamknięty Rewelacja. Polecam! Komfortowo, kameralnie i profesjonalnie. A co...
~Maja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Polecam:) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wysokiego poziomu usług i przemiłej obsługi.
~Ula
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry