Drausal Salon Urody

Salony kosmetyczne Makijaż permanentny

Sopot, al. Niepodległości 739/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SUPER wątek zamknięty SALON KOSMETYCZNY Z USŁUG KTÓREGO JESTEM UZALEŻNIONA. POLECAM WSZYSTKIM
~MARLENA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

bardzo profesjonalna wątek zamknięty Usługa oraz osoba wykonująca na 6 z plusem. Gorąco polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym naprawdę dobrego salonu. Gratuluję...
~Majka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Linia Babor w rękach pani Magdy to doskonałe połączenie gwarantujące...
~katarzyna r-m
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

SUPER SALON wątek zamknięty Po wielu poszukiwaniach w końcu znalazłam miejsce dla siebie, to nie tylko...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

Rewelacyjny salon!!! wątek zamknięty Polecam gorąco ten salon. Byłam w nim kilkukrotnie, ale sądzę że zostanę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Miła atmosfera, profesjonalnie wykonane usługi, jestem w pełni zadowolona.
~Monia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Jeden z niewielu gabinetów kosmetycznych reprezentujących zarówno...
~michalina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam serdecznie wizytę w Salonie! Korzystam z usług gabinetu regularnie...
~Ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 czerwca 2011

M. - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce. Profesjonalna obsługa i usługi na wysokim poziomie.
~M.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry