Widok

Drogie panie, proszę o pomoc :)

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Witam. Chciałbym poprosić panie o pomoc i kobiecą opinie. Jakie miejsca w trójmieście uważacie za romantyczne? Czasami mam ochotę powłóczyć się z moją drugą połówką (tą ładniejszą i inteligentniejszą) po okolicy ale już powoli zaczyna mi brakować pomysłów. Chyba wszystkie miejsca (te mniej lub bardziej) romantyczne zwiedziliśmy, między innymi: Otomino, Kamienna Góra w Gdyni, Ptasi Raj w Sobieszewie, park Oruński i Oliwski, Matemblewo, Bastiony itp. Naprawdę tego dużo było więc nie ma sensu wymieniać wszystkiego.

Proszę was o ciekawe pomysły na różne spacery. Te dłuższe, krótsze, romantyczne a nawet propozycję wyjazdu na weekend. Bardzo proszę o ciekawe propozycje. I proszę podawajcie nawet te najgłupsze propozycje. Liczy się oryginalność i żeby moja pani była zadowolona. Nie zależy mi wyłącznie na trójmieście, okolice (Kaszuby i inne) mile widziane. :)
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klif w gdyni, wspaniałe miejsce i widoki , teraz w okresie swiątecznym poleciłabym ci spacer po starym mieście, motława. Ja byłam tam ostatnio z mężem też na spacerku wszystko slicznie wygląda duża choinka i wogóle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.monbijou.agrowakacje.pl/oferta.htm
piękny i cudowny zakątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super romantyczny jest - moim zdaniem - zwykły spacer plażą, zwłaszcza na odcinku Gdynia Orłowo - Jelitkowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry