Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia wątek zamknięty polecam !!! po pierwsze - Panowie przyjechali punktualnie , po drugie -...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 listopada 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Przeprowadzka przeprowadzona bardzo sprawnie
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 listopada 2019

Przeprowadzka Wejherowo-Gdańsk wątek zamknięty Przeprowadzka przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Panowie działali...
~Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Super szybki kontakt wątek zamknięty Polecam, słowni i solidni. Korzystałam z transportu mebli z Gdyni do Gdańska.
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Przeprowadzka wątek zamknięty Polecam firmę Dromader, profesjonalnie podchodzą do pracy....
~Daniel.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Usługa (transport bagażowy) wykonana perfekcyjnie.
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Przewóz mebli wątek zamknięty Musiałam przewieźć meble z Moreny na Przymorze i wybrałam firmę Dromader -...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 października 2018

Super firma! Polecamy! wątek zamknięty Skorzystaliśmy z oferty firmy kierując się właśnie opiniami na trojmiasto.pl...
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

Firma z wyjątkowym profesjonalizmem wątek zamknięty Gorąco polecam, bardzo trafiony wybór firmy. Panowie stawili się na umówione...
~Mati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Jakosc 100$ wątek zamknięty Krótko w 3 wyrazach. Super Super Super. Szybko bezpiecznie i...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Skorzystałem dwa razy w ciągu 3 miesięcy. Szybko, sprawnie i uprzejmie. Od...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Bardzo sprawna i szybka usluga wątek zamknięty Panowie przemili, bardzo szybko uwinęli się z zapakowaniem dużej sofy i dwóch...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Najlepsi! wątek zamknięty Opinię piszę na świeżo, dzisiaj razem z chłopakiem skorzystaliśmy z usług...
~Daria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Rewelacja! Najlepsza firma i dwóch panów :) wątek zamknięty Oferta korzysta cenowo. Punktualnie. Szybko. Panowie co chwila pytali gdzie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zdecydowanie polecam skorzystać z usług firmy Dromader! Profesjonalizm,...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lipca 2017

Gorąco polecam, super firma wątek zamknięty Pełen profesionalizm! Panowie pomogli mi się przeprowadzić w niecałą godzinkę...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Korzystałem już dwukrotnie z usług tej firmy. Panowie bardzo sympatyczni,...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Super. Szczerze Polecam. wątek zamknięty Wszystko poszło super sprawnie. Panowie byli bardzo mili i nie marnowali...
~Magda i Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 lutego 2017

solidnie i bezpiecznie wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim, jestem bardzo zadowolony z usługi. Szafa dotarła...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Naprawdę godni polecenia!!! wątek zamknięty Przeprowadzka przebiegła szybko i w bardzo, bardzo miłej atmosferze. Dromader...
~Staszek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry