Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniałe! wątek zamknięty Punkt przedszkolny Drużyna Kostki to idealne miejsce dla mojego synka, panuje...
~mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Mój syn jest szczęśliwy wątek zamknięty Mieliśmy z żoną pewne obawy, czy aby nasz syn nie jest jeszcze za młody (2...
~Tata Tymoteusza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 grudnia 2016

Polecam ! wątek zamknięty Jestem zachwycona opieką nad dziećmi w Drużynie Kostki. Organizowane są...
~SWC
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Serdecznie polecam wątek zamknięty Najlepszym dowodem, że warto wybrać to przedszkole jest moja córka, która...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Ogromnie polecam przedszkole, codziennie odprowadzając i odbierając córkę z...
~AWJ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

przedszkole jak z bajki wątek zamknięty Moja córcia pokochała przedszkole no i oczywiście Panie. Wychodziła zawsze z...
~mama Zosi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2016

Idealne miejsce dla mojego dziecka wątek zamknięty Pani Natalia i Karolina doskonale zajmują się moją córką, która uwielbia...
~Michał ;)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

zaangażowanie i kreatywność wątek zamknięty duże zaangażowanie w opiekę nad dziećmi, kreatywność
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Przedszkole godne polecenia wątek zamknięty Nasz synek uczęszcza do Druzyny Kostki od kilku miesięcy. Panie Karolina i...
~ANIA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Jesli czytacie Panstwo tutaj opinie tzn ze sie wahacie przed wyborem...
~Rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Leci już trzeci rok, a my dalej zachwyceni! wątek zamknięty Pani Karolina z Panią Natalią to przedszkolanki z powołania :) zajęcia...
~Maciej i Maks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 września 2015

Super atmosfera wątek zamknięty Kolejne dziecko napewno będzie uczęszczało do tego przedszkola. Punkt warty...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

świetne miejsce dla malucha wątek zamknięty Moja córka zaczęła przygodę z przedszkolem już w wieku 2 lat, mimo to od...
~mama Zojki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Polecam wszystkim rodzicom :-) wątek zamknięty Mój synek dopiero zaczął przygodę z drużyną Kostki. Chodź ma niespelna 2...
~Rodzice Kacpra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 grudnia 2014

Miła atmosfera, twórcza zabawa, przystępna cena wątek zamknięty Mój synek miał ogromne problemy adaptacyjne w publicznym przedszkolu, a do...
~Joanna Kraszewska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Polecam! wątek zamknięty Tymek trafił do Drużyny Kostki spod opiekuńczych skrzydeł Niani i zastał tam...
~Mama Tymka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Cudowne miejsce dla dziecka wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam. Moja córeczka zaczęła chodzić do przedszkola jeszcze...
~Izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 września 2014

rewelacyjne dla małych i większych wątek zamknięty Jako mama dzieci, które uczęszczały tam prawie przez trzy lata gorąco...
~mama przedszkolaków
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

przedszkole Misiaki wątek zamknięty Jako mama dzieci, które przez prawie trzy lata chodziły do tego przedszkola...
~mama Misiaków
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Do DRUŻYNY KOSTKI chodzi moja córka Jagoda. Zaczęła dość wcześnie, bo jak...
~mama Jagody
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

57

wątków

do góry