Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
koszmar wątek zamknięty Nie dośc, że naprawa zupełnie banalnej szkody została przeciągnięta w czasie...
~Jadźka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

WYBIERZ INNY SERWIS wątek zamknięty Niestety z przykrością muszę stwierdzić iż obsługa serwisu jest na bardzo...
~Gosia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2010

rak wiedzy i ignorncja wątek zamknięty Nie bede sie rozwijal na temat mojego przypadku,powiem jedynie ze zostalem...
~krytyk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

POLECAM BEZ DWUCH ZDAŃ wątek zamknięty Profesjonalizm w obsłudze auta jak i klienta. Chłopaki wiedzą co robią i...
~Dariusz
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 marca 2011

PROFESIONALNIE I ZGODNIE ZE SZTUKĄ ASO wątek zamknięty Serwis bardzo profesionalny, kompleksowa fachowa i konkretna OBSŁUGA. Zawsze...
~Piotr
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

bezwzględnie NIEpolecam wątek zamknięty Obsługa żenująca a ceny z kosmosu! najbardziej arogancki jest pan co to sobie...
~markiz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Usługa wykonana bardzo fachowo, szybko i konkretnie. Zostałam poinformowana...
~M
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Zdecydowanie POLECAM wątek zamknięty Zupełnie nie rozumiem poniższych opinii dotyczących serwisu Volvo w Gdańsku....
~Paweł Szala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2011

WSZYSTKO NA NIE!!!!! wątek zamknięty WITAM!CO DO TEGO SERWISU TO JEST MI BARDZO PRZYKRO STWIERDZIĆ ALE OBSŁUGA CO...
~WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2009

Zdecydowanie polecam-serwis celujący wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałem z usług tego serwisu w ostatnich kilku latach....
~jacmar0
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 maja 2010

nie polecam wątek zamknięty Zgadzam się w 100 % z opiniami innych osób. Fatalny serwis, zarozumiała i...
~maxi
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2010

NIE NIE NIE wątek zamknięty Witam, chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tego serwisu. Więc na...
~maxx
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 grudnia 2009

Konieczna konkurencja wątek zamknięty Chcialem sprawdzic auto przed kupnem- miala to byc gruntowna kontrola...
~klient
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 grudnia 2009

Ja mam dobre odczucia wątek zamknięty Dzisiaj naprawiałem koło, a właściwie czujnik na gwarancji. Nie było problemu...
~MK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 stycznia 2009

.... wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam....wstyd dla prawdziwego Dealera Volvo. .....potrafią...
~Adam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 listopada 2008

Tragedia wątek zamknięty Witam, niestety moja opinia o tym serwisie jest NEGATYWNA ale po kolei.. do...
~maciek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

36

wątków

do góry