Widok

Duża otyłość USG 3D

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Jestem w ciąży 26 tydzień. Idąc na zwykle USG do swojego gin zawsze słyszę że coś mało widać itp. Wiadomo że przez moją otyłość. Dodam że lekarz ma bardzo dobry sprzęt. Bardzo bym chciała iść na 3d/4D tylko czy przy mojej duzej otyłości będzie coś widać ? Nie chcę na darmo wydać pieniążkow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy coś więcej bedzie widać , wątpię - usg 3D generalnie nic więcej nie wnosi do diagnostyki niż 2 D , to tylko taki bajer dla rodziców :) Dbaj o siebie i postaraj się nie przytyć (takie są zalecenia dla kobiet w twojej sytuacji).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ile ważysz i przy jakim wzroście? Ja w 26 tyg ważyłam 100 i było wszystko widac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja pod koniec ciąży też ważyłam prawie 100 kg ale wszystko zależy od rozmieszczania tkanki tłuszczowej w ciele u mnie większość tłuszczu jest w biodrach u nogach a w brzuchu nie aż tak dużo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moze po prostu zadzwon do lekarzani sie spytaj co o tym sadzi i czy duza waga to przeszkoda
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

do góry