Ośrodek Sportów Konnych Lipce

Jazda konna Kolonie, obozy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 264

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam wątek zamknięty Świetne miejsce na weekendowy wypad by odpoczac od wszystkiego w ciszy i...
~AdamS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Świetne miejsce do rozpoczęcia swojej przygody z jezdziectwem, ciekawe...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

szkolka jezdziecka Lipce wątek zamknięty Jezdze z corkami juz 7 miesiecy i jestem bardzo zadowolona z tej szkolki pani...
~patrycja dworaczek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 października 2016

Świetna stajnia, polecam! wątek zamknięty Bardzo fajna szkółka, stajnia zadbana, bardzo miła kadra no i oczywiście...
~kocham.konie
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

polecam wątek zamknięty ładna okolica, wspaniałe, łagodne konie, szybka nauka
~malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Zapisałam córcię na jazdy i jest zachwycona! W koncu cos co oderwało ją od...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Najlepsza stadnina w tej szerokości geograficznej! wątek zamknięty Konie są bardzo ułożone, łagodne i posłuszne, od razu wytwarza się...
~Anita
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Pasja, Pasja, Pasja wątek zamknięty OSK Lipce regularnie odwiedziam od prawie dwóch lat. I przecieram oczy ze...
~Grzechotnik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

My jesteśmy zadowoleni! wątek zamknięty Córki jeżdżą od kilku lat ... Zaczynały regularne jazdy w Lipcach ... - potem...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 września 2014

Wspaniale wątek zamknięty Niesamowity klimat i fantastyczna atmosfera. Dzięki Pani Ali skorygowałam...
~karolcia
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2012

polecam wątek zamknięty Byłam w wielu szkółkach i atmosfera w Lipcach najbardziej mi odpowiada....
~ania filipkowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Masakra! wątek zamknięty Ta stajnia to jakaś pomyłka. Jak Boga kocham nigdy nie widziałam gorszej...
~Miki
9

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2010

ideał wątek zamknięty Jeździłam 1,5 roku w szkółce i teraz chodzę na indywidualne u Pani Matyldy....
~ania sz.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lutego 2014

gorąco polecam wątek zamknięty gorąco polecam
~MK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Wspaniałe miejsce wątek zamknięty Uwielbiam tą stajnie i jej klimat. Wszystko tu jest tak jak powinno być:...
~Julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 listopada 2013

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Chodziłam to tej stadniny przez około 2 lata sporo się nauczyłam i zdobyłam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Tragedia... wątek zamknięty Jak można jeździć konno rok i nie umieć siodłać konia? Przecież to jest...
~anonim
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

SUPER STADNINA wątek zamknięty Super stadnina Konie są zadbane Pani Ala jest wymagająca i świetnie uczy...
~Sylwia
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2009

niezapomniane chwile..... wątek zamknięty Witam trzy lata temu wróciłam na południe Polski ale przez dwa lata...
~Sabina
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo miła atmosfera, głównie dzięki dziewczynom pomagającym i podejściu...
~KK.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

78

wątków

do góry