Ośrodek Sportów Konnych Lipce

Jazda konna Kolonie, obozy

Gdańsk, Trakt Świętego Wojciecha 264

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wybulcik - opinia wątek zamknięty Wiecie co.. Tak narzekacie na Panią Alę, ale w gruncie rzeczy, aby nauczyć...
~Wybulcik
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo przyjazna stadnina, miła atmosfera i odpowiedzialne podejście do nauki...
~Kata007
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 marca 2012

Jest super wątek zamknięty Świetnie się tam czuję, konie są super, miłe i ogółem polecam!
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Polecam! wątek zamknięty Jestem zaskoczona tymi negatywnymi opiniami. Ludzie to bzdury! Jeżdżę u Pani...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Zachwycona! wątek zamknięty Jestem zachwycona Lipcami, do tego stopnia że postanowiłam dodać własną...
~Kasia B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

wspaniali pedagodzy wątek zamknięty jeżdżę w Lipcach od 2 lat, zaczynałam od szkółki u Pani Ali i teraz trenuje u...
~Joanna Stegner
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 lutego 2012

Cudowne Lipce wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce i odpoczywał psychicznie po stresach dnia codziennego....
~Andzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Polecam wątek zamknięty Najlepsze miejsce pod słońcem! Śliczne, spokojne konie i wspaniała trenerka....
~Dominika
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 listopada 2011

Okropnie wątek zamknięty Zgadzam sie w 100 % z Miki ! W stajni panuje jeden wielki bałagan ! W boksach...
~Jeździec
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

nie wątek zamknięty filozofia "kopniaczka "mówi wszystko . Każdy porządny instruktor powie ,że...
~J.
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

szkoda czasu i pieniędzy wątek zamknięty jezdzi się tylko na hali,zad za zadem.konie się płoszą,dzieci z nich...
~xx
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Super miejsce wątek zamknięty Polecam tą wesołą stajnie ze wskazaniem na fachowość i bezpieczeństwo. Poziom...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

Polecam wątek zamknięty Moim zdaniem jedyna w Gdansku szkoła jazdy gdzie jest pozytywny klimat. Duże...
~Iwona Kamińska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

bardzo fajnie wątek zamknięty mi sie bardzo podoba jezdze dopiero od wrzesnia 2007r. a juz galopuje! bo...
~nieznajoma
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2008

Super wątek zamknięty To super stajnia koniki sa przeukochane dziewczyny miłe a w szczegulności...
~Igusia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Super wątek zamknięty Bardzo fajny klub. To co mnie ucieszyło już na pierwszej jeździe to fakt że...
~Kika
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2010

; ) wątek zamknięty Dla mnie ta stajnia jest ok . To prawda zajęcia oporządzania konia mogły by...
~Anonimowa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

Ja jestem zadowoloy wątek zamknięty To jest super stajnia konie są fajne
~Daniel
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2011

stajnia z klimatem wątek zamknięty Według mnie ta stadnina koni jest bardzo dobra. Dużo się nauczyłam od kiedy...
~Magdalena
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 maja 2011

wixen nie ma racji wątek zamknięty jeżdze tam od miesiąca i zaczynam galopować. wcześniej nie jeździłam. Stajnia...
~Daria
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
157

postów

78

wątków

do góry