Widok

Dywany

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Przymierzamy się do kupna nowego dywanu (beż z elementami pomarańczu, czerwieni....) ok. 200 x 120 cm
Zrobiłam małe rozeznanie po znanych mi sklepach, ale to ciągle nie to

Znacie miejsca, gdzie TANIO można kupić FAJNE dywany?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja widzialam podobne dywany w tym sklepie gdzie jest media- markt na 1 pietrze.Nazwy nie pamietam. Nie wiem jak cena Ciebie satysfakcjonuje, ale podobna kolorystyke dywanow widzialam w cenie z 1000 zl przecenione na 800 z kawalkiem, Sliczne tylko cena troszke odstrasza.Jakosciowo dobrze wygladaly.
wow ;)

na stronie komfortu i dywany.net widziałam fajne za 200-300 :D

ale dziękuję za info

ja w zeszłym roku biegałam za dywanami i wybrałam w Top meble na grunwaldzkiej- jest tam sklep Eurodom - chyba tak sie nazywa, mieści się obok Jysk'a
pozdrawiam,

10.06.2006
image
image
Tez mamy dywany z tego sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nic się z nimi nie dzieje. Wybór maja bardzo duży, jeszcze tam wrócimy, bo czekamy na nowego członka rodziny
beatko przepraszam jakis czas temu minelam Twoja odpowiedz co do niemiec pytalas gdzie mieszkam - w Berlinie... wybacz mi prosze moje niedopatrzenie

image
image
ja ostatnio byłam w leroy merlin kolo auchan i widziałam super dywaniki i ceny tak samo mioeli atrakcyjne.
gwoli ścisłosci eurodom znajduje sie w centrum topschoping a topmeble to sklep meblowy na pierwszym pietrze czesta pomylka :}a dywany faktycznie maja ladne co do cen sie nie wypowiem najlepiej podjechac zobaczyc

image
5 lat temu kupiliśmy tam dywan do salonu i na taras :) myślałem, że sprzedawca nas ściemnia z tym dywanem na zewnątrz, ale nie byl bardzo drogi. Okazal się strzałem w 10. Chowamy go na jesien/zimę i wygląda jak nowy. Maja tam duzo dywanów. My kupowaliśmy do jeszcze w Eurodom w topshopingu, ale teraz ta galeria nazywa się CityMeble.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ślady po oparzeniu (24 odpowiedzi)

Może wiecie czym smarować ślady po oparzeniach, mała miała 3 tygodnie temu wypadek, wylała na...

Czy jest sens karac dwuletnie dziecko? (27 odpowiedzi)

Dziewczyny, moj maz ostatnio za zle zachowanie zaczal sadzac synka do kata. Maly wtedy bardzo...

Dziecko zgloszone do zus (5 odpowiedzi)

Witam zglosilam dziecko do zus u siebie w pracy. Wszystko dobrze poszlo a dziecka nie ma w...

do góry