Widok

Dziecko połknęło glutowatą zabawkę ludzika alpinistę

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Na tym forum pewna pani rok temu pisała o takiej zabawce ludziku z gumowymi rozciagliwymi nogami i rękoma, które przyklejają się do szkła. Chciałam znaleźć informacje jak zakończyła się historia. Bo dziś moje dziecko połknęło, mąż jest z małą na sorze a ja czekam i odchodzę od zmysłów :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kiedyś jako dziecko połknęłam pierścionek ale wydaliłam go z kupką a jak twoje dziecko coś wiadomo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic nie zrobili w szpitalu, leżymy na obserwacji. Zmieniłam męża bo bym w domu oszalała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ania i jak u Was?? Lekarze coś powiedzieli czy kazali szukać w kupie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej i jak tam u was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, to moja córka miała tą przygodę.... Znalazłam producenta i zadzwoniłam do niego, uzyskałam informację, że substancja, z której wykonany jest ludzik nie wchodzi w reakcję z kwasami żołądkowymi i nie powoduje skutków ubocznych. Część, która została połknięta została wydalona przez córkę (nie przykleiła się po drodze nigdzie). Córka nie miała żadnych objawów nieporządanych. Jednak od tamtej historii unikamy takich "zabawek":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry