Widok

Dziecko

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej .Miesiączka zaczęła mi się 13-go trwa ok.5 dni cykle mam ok.23-24 dni ,kiedy warto starać się o maleństwo można próbować zaraz po okresie mojej koleżance się udało czy czekać aż pojawi się śluz płodny i wtedy działać ? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kochana Moja, najłatwiej zajść w ciążę wtedy, gdy nie chce się zajść w ciążę, albo jest po temu najbardziej nieodpowiedni czas.
Wtedy zaciążysz bez większych starań :)
Jeśli młodzi jesteście i zdrowi, to po prostu idźcie do łóżka na luzie i dla przyjemności. Dziecko wyjdzie przy okazji.
Analizowanie cyklu miesięcznego na forum jest taki sobie średnim pomysłem ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś takie krótkie cykle... Nie chcę straszyć, może taką masz naturę, ale moja koleżanka też miała cykle 22 do 24 dni i miesiącami nie mogła zajść w ciążę. Dopiero wizyty u lekarza i śledzenie na usg cyklu wykazało, że jej cykle są puste, nie ma jajeczkowania. Leczyła się, wydłużyła cykle i wtedy też pojawiło się prawidłowe jajeczkowanie. Oczywiście to tylko przykład. Generalnie jak się staracie o dzidzię to każdy moment cyklu jest dobry. Częsty seks przecież nie zaszkodzi hehe. Powodzenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaopatrz się w testy owulacyjne. Dostępne w każdej aptece.
Poza tym, w sprawach zdrowia warto udać się do lekarza, a nie szukać rad ekspertów i specjalistów na forach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry