Widok

Dziecko w podróży...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jak rozwiazujecie sprawę długiego spacerowania, zwiedzania z dziećmi? Syn skończył 4 lata i czeka nas urlop. Syn odkąd skończył 2 lata nie ma już wózka. W tamte wakacje jak maly się zmęczył to wskakiwał do rowerka pchacza i było git ale w tym roku już jest na tyle duży że nie mam alternatywy...wiem że wieczorem nie będzie chciało.mu.sie już wędrować i myślę jakby to rozwiązać . Tak aby on nie był przemęczony ale żebysmy my też.mogli coś uzyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może jakieś nosidło albo plecak turystyczny z nosidłem? W Tatrach na szlaku widywaliśmy dzieci noszone w takich wynalazkach. Tanie nie jest, miejsce zajmuje ale może na dłuższe zwiedzanie się nada? W Zakopanem jest chyba nawet wypożyczalnia takich sprzętów. Może warto wybrać się do sklepu sportowego i przymierzyć się do takiego rozwiązania? Jak nie podpasuje to szukać innych opcji. Udanego wypoczynku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nam w tym wieku sprawdziła się hulajnoga, 2 kółka kauczukowe z przodu, jedno z tyłu. Mała, składana jak syn chciał to jechał a jak się zmęczył to stawał na nią i ja go pchałam albo ciągnęłam :) Babcia tak z nim całe lato zjeździła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry