Widok
Dziś pod szkołą: krwiobus i mammobus zapraszamy od rana
Szanowni Państwo,
Od wczoraj na parkingu pod szkołą stoi już mammobus, który zapewne wielu z Państwa zauważyło.
Dzisiaj od godziny 9:00 rozpoczynają się akcje profilaktyczne:
akcja oddawania krwi (krwiobus),
oraz wykonywane będą badania mammograficzne w mammobusie.
Osoby, które chcą oddać krew, proszę, aby:
przyjść zdrowym i wypoczętym,
zjeść lekkie śniadanie,
nie palić papierosów bezpośrednio przed oddaniem krwi oraz
zabrać ze sobą dowód osobisty.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w obu akcjach.
Od wczoraj na parkingu pod szkołą stoi już mammobus, który zapewne wielu z Państwa zauważyło.
Dzisiaj od godziny 9:00 rozpoczynają się akcje profilaktyczne:
akcja oddawania krwi (krwiobus),
oraz wykonywane będą badania mammograficzne w mammobusie.
Osoby, które chcą oddać krew, proszę, aby:
przyjść zdrowym i wypoczętym,
zjeść lekkie śniadanie,
nie palić papierosów bezpośrednio przed oddaniem krwi oraz
zabrać ze sobą dowód osobisty.
Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w obu akcjach.